Бізнес План з Невеликими Вкладеннями

10 проблем при складанні бізнес-планів та шляхи їх вирішення

Які проблеми виникають при складанні бізнес-плану і як їх подолати? Я виявив 10 найпоширеніших проблем, може їх набагато більше? Можливо, при прочитанні статті у читача виникнуть питання або є що додати, і може бути ви хочете просто прокрітіковать статтю.Не вітається перепост повідомлення і обговорення в даному топіку, а також лайки та інші соціальні штучки ;) і також розповіді про цю статтю своїм друзям :).

 

1. Відсутність розуміння мети бізнес-планування, нерозуміння основних процесів бізнесу - і, отже, не розуміння основних положень процесів складання бізнес-плану.Метод вирішення проблеми - просвітницька робота серед підприємців по ознайомленню основних принципів ведення бізнесу, складання докладного технічного завдання на бізнес-планування.

 

2. Сприйняття бізнес-плану як документа для отримання певних вигод (зовнішнього фінансування) для проекту Бізнес-план мається на увазі як статичний документ - склав і забув.Якщо бізнес-план складається для залучення фінансування, то після отримання результату - бізнес-план успішно забувається.Відповідно, він і робиться аби зацікавити інвестора або фінансову організацію, «малюючи» показники продажів, витрати і ефективність реалізації проекту.У підсумку проект, реалізований за таким бізнес-планом, стає на межі банкрутства, і інвестор шукає можливості виходу з проекту з мінімальними збитками.

Возможно, вам понравится
Бізнес ідея чистка прикрас з
Бізнес ідея чистка прикрас з
Дивіться Бізнес молодість
Дивіться Бізнес молодість
Бізнес ідея з Японії: самий
Бізнес ідея з Японії: самий
Бізнес ідеї: виробництво з
Бізнес ідеї: виробництво з
Похожие страницы