Чи можна відразу оформити кредит в декількох банках

24 августа 2016

Чимось підозрілим банки не вважають звернення клієнта в різні кредитні організації. Клієнт має право вибрати найбільш прийнятні умови кредитування та практика поводження в різні банки є природною. Звертатися в банки, проте, потрібно розумно. Нерозумне і часте звертання може привести до відмови в кредиті. На кількість запитів чіткі межі не встановлені, але можуть виникнути непотрібні запитання при частих зверненнях.

Смотрите на topdveri.kiev.ua огромный ассортимет качественных бронированных дверей по самым выгодным ценам на сегодняшний день.

Навіщо потрібна інформація про кредити в інших банках?Знання банком кількості кредитів у позичальника дозволяє оцінити співвідношення його платежів за наявними кредитами і доходу, а також провести оцінку боргового навантаження. Для клієнта, який має гарну платіжної здатністю, і його доходи дозволяють взяти додатковий кредит, банки в будь-якому випадку підуть на зустріч. Додатковим плюсом в отриманні кредиту можуть стати наявність позик в інших банках і позитивна кредитна історія по ним. Банки також виробляють моделювання структури наявних у позичальника кредитів. Прикладом може служити автокредитування, коли подається заявка на автокредитування при наявності декількох непогашених подібних кредитів. Така дія вважають розвитком бізнесу з різних перевезень, яке підлягає розгляду як умови для середнього та малого бізнесу. При такій ситуації в отриманні кредиту відмовлять.Це цікаво: читайте наші інші статті про кредитування - «Чи можна взяти кредит безробітним» і «Кредит за годину - аналіз можливості отримання«.Допустимим вважається такий випадок, коли у клієнта є всього по одному типу кредитів у декількох або одному банку, наприклад: іпотека, споживчий кредит, кредитна карта, автокредит. Завдяки можливості замовлення кредитної картки через мережу інтернету, її замовлення стає не такою вже проблемою.

Похожие страницы