Для чого потрібна послуга домашньго майстра

24 июня 2015 года

Вам не завжди потрібен комплексний або косметичний ремонт. Іноді необхідно виконати невелику роботу на яку у Вас просто не вистачає часу. Потрібен майстер, якого можна запросити для таких робіт. Він приїде коли Вам буде зручно, візьме з собою весь необхідний інструмент і кріплення, після завершення робіт прибере за собою, залишить гарантійний талон. Все просто й доступно. Сантехніка, електрика, навішування карнизів, підлоги, стіни, стелі, консольний монтаж телевізорів, полки, збирання меблів, зовнішні килимки, козирки й т.д. Платіть тільки за зроблену роботу й витрачений на це час.

На сегодняшний день для многих людей, особенно работающих, время пролетает быстро и незаметно. Его практически не хватает ни на что. Поэтому компания FEBRO.RU на своем сайте http://febro.ru/ представляет целый каталог заданий-услуг, которые необходимы каждому, занятому или неспособному справиться с делом самому, человеку. Специалисты-профессионалы качественно и в срок выполнят любое задание - строительство или ремонт, бытовые услуги и клининг, ремонт бытовой техники и компьютерная помощь и много других.

Складання меблів вітчизняного та імпортного виробництва.

Акуратна і швидка збірка меблів вимагає знання справи й відповідального підходу. Від професійного та якісного виконання цієї роботи залежать такі важливі речі, як зовнішній вигляд меблів, довговічність їх використання й функціональність. Установлення гарнітурів, збірка кухні, збірка офісних меблів або шаф, крім професійних навичок, вимагає також застосування спеціальних інструментів. Тому складання меблів краще довірити професіоналам. Таким, як фахівці служби по збірці меблів.

Ремонт меблів - оптимальне поєднання ціни та якості.

Ремонт меблів необхідний у тих випадках, коли потрібні меблі для квартири або офісу, а купівля нових поки не входить у найближчі плани, якщо ви не бажаєте розставатися з улюбленими меблями, нехай і зносилися, якщо ви хочете дати друге життя старим предметам інтер'єру, зберігши їх в новому дизайні Вашої квартири. Ситуацій багато, але вірне рішення одне - звернутися до фахівців компанії. Вони зроблять ремонт меблів швидко, професійно та якісно і після ремонту меблі прослужать вам ще довгі роки.

Установлення замків і заміна замків на нові.

Запропонують вам строкове установлення замків при втраті ключів, після поломки замка, при заміні застарілих замків на сучасні. Виїзд майстра для установлення замка протягом години після отримання заявки. Якщо у вас виникла необхідність в установленні замків, а так само в їх заміні або ремонті, необхідно звернутися в компанію. Фахівці зроблять ваші двері дійсно надійними й позбавлять від непотрібного головного болю, сумнівів і занепокоєння, пов'язаних зі збереженням майна. Нададуть гарантію на всі роботи з установлення замків.

Ремонт сантехніки, установка і заміна.

Ремонт сантехніки в квартирі та офісі виконується професійними слюсарями - сантехниками. Вони допоможуть вирішити всі проблеми з ремонту сантехніки, пов'язані з наступними поширеними видами робіт: ремонт мийки, ремонт змішувача, ремонт унітазу, ремонт душової, заміна крана та інших. Так само позбавлять від незручностей, пов'язаних з несправністю сантехніки, необхідністю її установлення й підключення або ж демонтажу й заміни. Проведення робіт з ремонту сантехніки необхідно довірити професіоналам, так як будь-які недоліки або дефекти в подальшому можуть спричинити за собою серйозні вкладення коштів для їх виправлення.

Встановлення пральної машини "під ключ".

Пропонується повний спектр послуг пов'язаних з установленням пральної машини. Роботи проводяться згідно інструкції з експлуатації побутової техніки та відповідно до норм технічної безпеки. Необхідні матеріали для установлення пральної машини та її підключення закуповуються у сертифікованих продавців або безпосередньо у представників виробника. Це виключає брак і підміну, тому вам не доведеться переплачувати, і ви можете бути впевнені в якості виконання всіх робіт по установленню пральної машини.

Установлення унітазу й сантехнічний сервіс.

Установлення унітазу робить професійний слюсар-сантехнік. Він оперативно й акуратно проведе всі роботи по установленню унітазу, гарантуючи вам довгу й бездоганну службу цього незамінного сантехнічного обладнання. Неправильно встановлений і підключений унітаз не служить довго, його експлуатацію можуть супроводжувати проблеми, починаючи від протікання системи водопостачання, й закінчуючи швидким виходом з ладу механізму спуску води. Для того щоб уникнути неприємностей подібного роду, а також не витрачати свої сили та час, процедуру установлення унітазу краще довірити фахівцям. Вони зроблять трудомістку підготовчу роботу з демонтажу старого унітазу, підгонку й установлення унітазу відповідно до вимог проведеного ремонту.

Проведення ремонтних робіт у вашій квартирі перестане бути для вас проблемою. Майстри оперативно та вчасно вирішать будь-яке питання, пов'язане з дрібним побутовим ремонтом. Впевнені, що ви не залишите без уваги високу якість наданих послуг.

Похожие страницы