Кредит за годину - аналіз можливостей отримання

11 августа 2016


Однією з основ нинішньої економічної системи є така фінансова послуга, як кредитування. Наведене вище зауваження вірно для приватних громадян, країн, бізнесу, найбільших компаній. Всі вони в даний час успішно кредитуються, платять процентну ставку, повертають борги, нерідко проводять і реструктуризацію позик. Однак у цій статті ми не будемо занурюватися в світ глобальних проблематик. Зупинимося на традиційних варіантах отримання позик приватними особами. Не секрет, що найбільш затребуваними з них, можна сказати, насущними, звичайно ж, є можливості отримання миттєвого позики готівкою. Опишемо наявні можливості отримання такого кредиту і їх характеристики:
Кредитна картка

Вы можете купить деревянную лестницу по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Процедура оформлення карти цього виду в банківських установах в цілому збігається з операцією при отриманні звичайної, платіжної картки. У банку потрібно оформити деякий ряд документів і почекати кілька днів до завершення процедури, активації карти з встановленим лімітом кредитування. Як правило, ліміт цей встановлюється вами, але можливий і варіант з його періодичною зміною самим банком. З моменту завершення зазначеної процедури у вашому розпорядженні з'являється засіб (кредитна карта), щоб знімати гроші за допомогою банкоматів, здійснювати платежі в звичайному магазині або світової мережі. Слід зазначити, що при цьому можуть витрачатися наявні на рахунку і кредитні кошти. Таким чином, в будь-який момент, при появі необхідності, є можливість отримати кредит не тільки за годину, але за хвилину, за секунду. Максимально просто і зручно. Необхідно тільки не випускати з уваги, що відсоток за кредит становитиме від 12.5 до 42% в рік.
Кредит для придбання товарів
Типова причина звернення до послуги споживчого кредиту - необхідність здійснення покупки товарів (рідше - послуги або послуг) значною ціни. Для таких цілей кредит без довідок і поручителів можливо отримувати в самому банківській установі або, наприклад, у великому центрі торгівлі, де є представник банку. Оперативність прийняття рішень кредитною установою - від 20 хвилин до декількох днів, річні відсотки - від 10,8 до 22%.
Приватні особи
Приватники, які надають швидкий кредит, можуть дійсно в дуже оперативному режимі запозичити вам потрібні кошти. Але бездумно спокушатися їхніми послугами не варто по 2-розум найважливішим причин:
- При труднощах з поверненням позики вони бувають безмежно настирливі, просто психологічно катують, з використанням нечистоплотних прийомів змучують власних клієнтів;
- Усвідомлюючи свої великі ризики, приватники закладуть в умовах позики відповідно більшу ставку (33 - 110% річних, але, як правило, відсоток нараховується кожен день (!) В розмірі до 3%).
Ось чому будьте гранично обережні при взаємодії з приватниками або невеликими компаніями, які не володіють відповідними дозволами на фінансові операції та позитивної професійною репутацією, відгуками.
організації мікрофінансування
В таких організаціях у більшості беруть в позику дуже маленьку суму. Відсотки у мікрофінансістов трохи вище, ніж у банку. Але швидкість видачі позик та інші умови (будь-який, в т.ч. максимально короткі термін позики, дострокове повернення суми без штрафів і т.д.) відповідають сучасним вимогам. Чому організації мікрофінансування оптимальні? Вони набагато оперативніше банківських структур. Фактично багатоваріантність і зручність надаваних ними послуг ідентичні можливостям приватників. Але при цьому вони відрізняються від приватників репутацією, наявністю необхідних ліцензій на даний вид роботи.
Підводячи підсумок, скажімо, що максимально комфортною формою кредиту без довідок і поручителів виступає банківська кредитна картка. Але важливо врахувати, що для початку користування нею, обов'язково доведеться своєчасно виконати ряд підготовчих процедур, тримати певні суми в банку. Коли потреба в отриманні навіть мінімальної суми виникає нечасто або з'являється абсолютно раптово, кошти потрібні вкрай терміново, то найкращим вибором будуть позики від мікрофінансістов.

Похожие страницы