Купить бесшовный бюстгальтер. Як вибрати розмір бюстгальтера?

18.07.2016

«Який мені потрібен розмір бюстгальтера?» Нам дуже часто задають це питання. Наш досвід показує, що більшість жінок носить не підходящий для них розмір бюстгальтера! Особливо - власниці великого бюста: адже вони звикли купувати не те білизна, яке їм дійсно підходить, а то, що є в продажу. Найчастіше дівчата носять бра, занадто вільний під грудьми і маленький в чашці. В результаті вони швидше втомлюються, відчувають неприємні відчуття в спині, грудях або плечах, і нарешті, не дуже задоволені своїм зовнішнім виглядом: адже тільки добре сидить білизна допомагає тримати поставу, бути більш підтягнутою і стрункою і демонструвати гарні вбрання в найкращому вигляді!

Ви можете якісний купить бесшовный бюстгальтер в інтернет-магазині КОКО.

Як же правильно підібрати розмір бюстгальтера? Ми розповімо про традиційний спосіб обчислення розміру за мірками, і про метод примірок, який ми вивели, консультуючи наших клієнток.

Спосіб перший: традиційний
Традиційно розмір бюстгальтера обчислюють за двома мірками: Обсяг під грудьми і Обсяг грудей. Знімайте мірки в бюстгальтері з природною формою чашки (пуш-ап або балконет для цих цілей не дуже підійде). Зверніть увагу, що при вимірюванні Обсягу під грудьми сантиметр повинен туго охоплювати вас. А при вимірі Обсягу грудей - навпаки, повинен лежати вільно, не стягуючи грудні залози. Ми отримуємо дві цифри. Обсяг під грудьми - це цифра в розмірі бюстгальтера (наприклад, 75). Розмір чашки обчислюється шляхом вирахування з Обсягу грудьми іншої цифри - Обсягу грудей.

Спосіб другий: приміряємо різні розміри
Наш досвід показує, що ідеальний розмір бюстгальтера не завжди відповідає розміру, обчисленого за мірками і таблицями. Для власниць пишних грудей це особливо актуально: навіть при одному і тому ж розмірі грудні залози можуть відрізнятися за формою і посадці, бути трохи більше або менше біля основи, і т.д. Все це сильно впливає на вибір розміру. Почніть з розміру, визначеного за таблиці, і уважно подивіться в дзеркалі, як бюстгальтер сидить спереду і на спинці. Застебніть бюстгальтер на крайній ряд гачків (саме вільне становище). Підніміть руки, нахиліться, щоб перевірити, чи не рухається чи бюстгальтер.

Центр бюстгальтера
Центр бюстгальтера повинен щільно прилягати до тіла між грудними залозами. Він не повинен рухатися, коли ви піднімаєте руки або нахиляєтеся.

Спинка
При примірці застебніть бра на крайній ряд гачків (саме вільне становище). Пояс бюстгальтера повинен сидіти туго! - В якості тесту спробуйте просунути під застібку два пальця. Спинка повинна бути строго горизонтальна, на одному рівні з кісточками. При більш вільній посадці бюстгальтера через 1-2 години шкарпетки він підніметься вгору до шиї: груди опуститься, в результаті збільшиться навантаження на хребет і плечі. При правильно підібраному розмірі бюстгальтера при першій примірці вам може здатися, що він занадто тугий під грудьми. Однак через пару днів ви, швидше за все, здивуєтеся, наскільки ваш новий бра комфортний і яку форму грудей він надає. У міру шкарпетки бюстгальтер буде розтягуватися, і ви зможете застібати його на наступний ряд гачків.

Чашки
Чашка не повинна деформувати грудну залозу.

Бретелі
Бретелі не повинні упиватися в плечі. Це дуже шкідливо для кровообігу і говорить про занадто сильному навантаженню на хребет! Бретелі впиваються, якщо вони занадто вузькі, і якщо під грудьми бюстгальтер занадто вільний. Основне навантаження в бюстгальтері повинна бути не на бретелі, а на пояс під грудьми. Зазвичай виробники білизни, що спеціалізуються на великих чашках, в великих розмірах передбачають і більш широкі бретелі, іноді з м'якою підкладкою для більшого комфорту. Якщо вам цього недостатньо, придбайте спеціальні силіконові підкладки під бретелі.

Похожие страницы