Найвигідніший автокредит

16 сентября 2016


В цілому, системи кредитування поділяються на два види - класичний і експрес-кредит. Слід кожен з них розглянути докладніше.

При отриманні кредиту «класичного» автокредиту клієнту необхідно зібрати пакет потрібних документів і надати його разом із заявкою отримання кредиту в банку. При позитивній відповіді банку, на винесення якого може піти від трьох до десяти днів, клієнтом вноситься його початковий внесок, що становить не менше десятої частини вартості автомобіля. Термін повного погашення кредиту може становити п'ять років максимум, процентна ставка при цьому варіює між дев'ятьма і чотирнадцятьма відсотками на рік, а сума погашення найчастіше повинна виплачуватися в рівних частках і в терміни обумовлені з банком.

При експрес-кредит його суть проявляється вже в самій назві, що означає розгляд заявки клієнта в максимально стислі терміни. При цьому варто врахувати, що кредити такого роду довше, ніж на три роки, не видаються, а ставки при цьому на порядок вище - до вісімнадцяти відсотків на рік. При цьому банками пред'являються до одержувача підвищені вимоги, так що можна говорити, що шанси нижче в кілька разів порівняно з кредитом «класичним».

Варто також врахувати, що в контракт по експрес-кредиту часто додаються банком приховані платежі, так що варто готуватися до фінансових наслідків, якщо вже клієнт зважився взяти такий кредит.

Вы можете приобрести оригинальный чехол Asus ZenPad C 7.0 z170 mg cg по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Необхідно задуматися, який кредит стане більш відповідним в конкретному вашому випадку. Класичний вибирається людьми неспішними, які вміють зважувати і не мають бажання витрачати зайві гроші заради того, щоб швидше отримати автомобіль. Акцент вони ставлять на стабільності і граничної ясності умов контракту «класичного». Але, звичайно, трапляються в житті різні ситуації, і коли немає можливості або бажання чекати, а за бажання при цьому готові заплатити - вам варто зупинитися на експрес-кредит.

Які документи потрібні для покупки автомобіля в кредит
Як взяти авто кредит без переплати

Фактично, автокредитування - це просто кредит під заставу майна, в цьому випадку - майном виступає автомобіль. Відбувається процес за простою схемою: клієнту виписується рахунок автосалоном, а оплачує рахунок банк, який переводить необхідні кошти на рахунок автосалону. Після цієї процедури автомобіль стає власністю клієнта, одночасно оформляючи також як заставу по кредиту. Тоді, в разі невиплати клієнтом обумовленою суми, автомобіль просто перейде у власність банку для погашення заборгованості.

Умовою, що належать до основних при отриманні кредиту, стає оформлення клієнтом страхового поліса КАСКО і ОСАГО, щоб застрахувати від ДТП і викрадення свій транспортний засіб. При цьому, техпаспорт автомобіля зберігається в банку, який видав кредит, до повноцінної виплати по кредиту.

Майбутнє автокредитування бачиться дуже перспективним, адже це чудова можливість для людей з різним достатком, але стабільним доходом купувати предмети, які зовсім недавно могли бути доступними лише людям заможним - дорогу аудіо- і відео-, побутову техніку, також - і автомобілі, адже на сьогоднішній день можна отримати практично все в кредит.

Банки конкурують і борються за кожного свого клієнта, пропонуючи при цьому кредити на постійно поліпшуються умови, знижуючи процентні ставки і перші внески, збільшуючи терміни погашення кредиту. Ось чому кредитування в цілому і, зокрема, автокредитування має велике майбутнє і далі успішно розвиватиметься і в Росії, і в СНД взагалі.

Похожие страницы