Перепланування квартири за допомогою гіпсокартону

26.07.2016

Найчастіше слово перепланування асоціюється з проведенням досить масштабних робіт по демонтажу або будівництва нових стін. В даний час її здійснення можливе без необхідності вдаватися до настільки кардинальних заходів. Оскільки переважна маса населення є власниками не надто просторих квартир, то найчастіше виникає потреба якось зонувати їх, створити окремий простір для кожного члена сім'ї. Природно, що в цьому випадку зводити нові стіни недоцільно з точки зору раціональності використання простору. У нашому випадку його і так не вистачає. Найбільш оптимальним виходом в цій ситуації створення перегородок з гіпсокартону.

Гипсокартон купить тут на сайте g-stroy.biz.ua Вы можете по лучшей цене в Киеве.

Попередньо робиться план передбачуваної планування, після чого проводиться розрахунок необхідного матеріалу. В даному випадку перегородка буде являти собою металевий або дерев'яний каркас, обшитий гіпсокартонними листами. Для того щоб не помилитися при виборі каркаса і самого гіпсокартону, попередньо слід розрахувати величину вантажу, якщо планується повісити на імпровізовану стіну меблеві елементи. Внутрішньо простір перегородки заповнюється звукоізоляційним матеріалом. Як нього зазвичай використовують мінеральну вату або пінопласт.


Важливим зручністю таких перегородок є можливість провести всі необхідні комунікації і приховати їх усередині. Крім того, вони відмінно підходять для втілення в життя найсміливіших дизайнерських рішень, оскільки можуть мати не тільки стандартну прямокутну форму, але і бути криволінійними.

При наявності відповідних знань спорудити таку перегородку можна самостійно. Але якщо таких немає, краще довірити це професіоналам. Після того, як установка буде завершена, можна приступати до обробки.

Щоб замаскувати ділянки з'єднання перегородки зі стіною використовують армуючу стрічку. Приклеювати її треба після того, як поверхня буде обштукатурено. Всі стики і кути, як внутрішні, так і зовнішні, повинні бути заклеєні стрічкою. У деяких випадках, для досягнення абсолютно рівній поверхні, допускається покрити вже готову площину додатковим шаром шпаклівки. По завершенні цього процесу перегородка шліфується і грунтується. Після того, як грунтове покриття висохне можна приступати до фінішної обробки.

Похожие страницы