Помилки, які вбивають стартапи, за версією Business Insider

13 апреля 2015


Кожен початківець бізнесмен при запуску свого стартапу стикається з цілою низкою труднощів і проблем. У більшості випадків це призводить до закриття проекту.

Business Insider опублікував список з 18 найпоширеніших помилок, які вбивають стартапи. Пропонуємо вам ознайомитися з перекладом цього тексту на російську мову.

Для того, чтобы быть в курсе всех новейших технологий, теперь нужно сделать всего несколько кликов. Подробную информацию о ТВ, технологиях и коммуникациях читайте по ссылке в бесплатном доступе.
Єдиний засновник - якщо команда проекту складається з однієї людини, то шанси отримати фінансування практично нульові. Чому? Всі успішні команди складалися як мінімум з двох чоловік.
Невдале місце розташування - ви можете змінити в будинку все, за винятком місця, де він знаходиться. Це ж відноситься і до бізнесу. Так може відразу почати його будувати в більш вдалому місці, наприклад в Силіконовій долині?
Малоприбуткових ніша - якщо ви неправильно вибираєте нішу для запуску стартапу, то можете загнати себе в кут ще на старті бізнесу. Повірте, це не кращий спосіб уникнути конкуренції.
Похідна ідея - в Twitter і без вас повно сторінок власників домашніх тварин. Проблема в тому, що Google завтрашнього дня не буде схожий ні на одну з існуючих сьогодні компаній.
Упертість - нездатність адаптуватися вбиває стартапи, які змогли б вижити, якби не було вони занадто вперті, і які звертали б увагу на відгуки своїх користувачів.
Погані програмісти - підприємці дожни вміти відрізнити хорошого програміста від поганого. Геніальних програмістів не так вже й багато, але дуже важливо знайти і найняти хоча б одного.
Неправильний вибір платформи може стати серйозною перешкодою для розвитку стартапу. Бізнес повинен рости і масштабироваться і не варто чекати, поки клієнти перестануть користуватися вашим продуктом.
Зволікання при запуску - перед стартом будь-якого бізнесу, його засновники сумніваються, чи варто його взагалі запускати. І чим довше ви відтягуєте запуск, тим більше сумнівів буде у вас з'являтися.
Занадто ранній запуск - якщо ви не підготувалися до старту бізнесу і не зробили нормальний продукт, то будьте готові зіткнутися з цілим рядом неприємностей.

Похожие страницы