Повернення товару купленого в кредит

26 августа 2016Сьогодні ми розповімо як правильно повернути товар куплений в кредит і знаходиться ще на гарантії. Питання дуже актуальне для останніх років. Серед населення величезною популярністю користується така послуга як «товари в кредит». Коли не вистачає коштів на придбання товару, що сподобався, безумовно, вирішити проблему допоможе послуга з придбання товару в кредит. Магазини самі не пропонують кредити на товари. Ці функції покладені на банки, з якими укладені договори на кредитування товару. Результат один: товар реалізується, покупець отримує заповітну покупку після укладення з банком кредитного договору.

Вы можете приобрести жд билеты Украина на любое направление, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Немаловажне питання, що робити з товаром, який поламався в гарантійний період і не відповідає вимогам якості?
Повернення товару купленого в кредит

На всі товари, придбані тим чи іншим способом (на розпродажі або по акції, взяті за допомогою отриманого кредиту), поширюється дія Закону «Про захист прав споживачів». Куплений в кредит і знаходиться на гарантії товар покупець має право повернути. Наявність банку, який виділив певну грошову суму під відсотки, ускладнює процедуру повернення кредитного товару.

Порядок повернення придбаного в кредит товару

Укладаючи кредитний договір, перш за все, зверніть увагу на той факт, що товар, що купується - це запорука за отриману суму кредиту, і він не підлягає відчуженню. Для повернення такого товару, перед розірванням договору купівлі-продажу, необхідно заручитися письмовою згодою банку.

Для розірвання договору купівлі-продажу магазину у вільній формі пишеться претензія. Претензія складається у двох примірниках, з яких один передається в магазин, другий залишається у клієнта, який купив товар. На претензії обов'язково повинна стояти дата прийому претензії. Згідно зі статтею 22 Закону «Про захист прав споживачів», на розгляд претензії магазину відводиться 10 днів, за які береться рішенні про заміну товару або повернення грошей. За цей термін магазин зобов'язаний сповістити покупця про причини відмови в поверненні товару з обов'язковим зазначенням причини (необхідна експертиза, в ході якої може бути знайдена вина покупця в неправильній експлуатації товару). Початковий внесок повертається покупцеві, коли скарга є обґрунтованою, а банк отримує решту грошову частину.

Виплати банку до офіційного розірвання договору з банком за взятий кредит повинні тривати незалежно від дати початку процесу повернення кредитного товару і не дивлячись на причини повернення. Кредитна історія позичальника псується, присвоюються штрафні санкції при настанні таких обставин і якщо Ви самовільно перестали виконувати свої зобов'язання перед банком.

Це цікаво: читайте наші статті про кредитування «Як самостійно виправити свою кредитну історію» і дивіться онлайн розслідування про кредитування в Росії в статті «Вся правда про кредити» - шокуючі факти обману споживачів банками і магазинами.

Похожие страницы