Причини появи автомобільного вендинга

22 ноября 2015

В китайських мегаполісах влади знаходяться в постійному пошуку вирішення такої проблеми як розвантаження доріг (зниження кількості авто), що дозволить у рази поліпшити екологію. Що вже зроб Першими, хто зіткнувся з надмірною кількістю автотранспорту на міських дорогах стали американські влади. Рішення проблеми було запропоновано американською компанією Zipcar. Зокрема фахівці рекомендували вирішити питання за допомогою короткострокової оренди авто. Такий підхід також припускав погодинну оплату на тлі самообслуговування. У містах Китаю ситуація більш катастрофічна. В чому причина? Все просто.

Качественные материалы для ремонта Вы можете приобрести в стокгольмсом магазине Snickare Stockholm, огромный ассортимент товаров и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.

 Щорічно зростає населення, а відповідно і кількість як потенційних, так і фактичних власників автотранспорту. Виправити плачевну ситуацію в містах зобов'язалася компанія Kandi Technologies. Керівництво запевняє, що в Ханчжоу буде випущено 100000 екологічних авто. При цьому не виключена ймовірність оренди транспорту. Автомобільний вендінговий автомат (Zipcar) По закінченні цього року компанія обіцялася захопити ще кілька міст - не менше двох. Свого часу фахівці китайської компанії модифікували американський тип багаторівневої автостоянки, зробили її автоматичною. За годину екологічний транспорт може покрити відстань рівне 80-і кілометрам. На погодинної оренді китайська компанія-новатор не зупинилася. Вона запропонувала своїм потенційним і фактичним клієнтам нову послугу, в основі якої лежить довготривала оренда транспорту. Тепер китайські автомобілісти можуть орендувати екологічне авто на термін 1-3 роки. При цьому щомісячна плата становить від 130 дол. Чому не реалізувати подібну ідею в нашій країні? Природно, що масштабів китайської фірми не досягти, але малий підприємець може цілком обійтися декількома електромобілями з перспективою на розширення. Нагадаємо, що такий транспорт, як правило, відрізняється не тільки екологічністю, але ще і компактністю. А дана особливість авто актуальна для наших міст та їхні вічними пробкам

Похожие страницы