Ссуда ​​під заставу

15 ноября 2016У житті кожної людини трапляються такі ситуації, коли потрібна деяка сума грошей, отримати їх потрібно швидко, і не затягуючи. Якщо раніше, перш ніж отримати від банку потрібну суму, потрібно було зібрати купу документів, то сьогодні видача позики під заставу нерухомості вирішить всі нагальні проблеми з мінімальною ставкою за відсотком і вигідними умовами. Взагалі це звичайний кредит, просто гарантією банку про повернення грошей виступає Ваша житлоплощу і в разі чого виручені кошти від продажу погаситься основний борг.

Вы можете купить нотубук в Киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Позика під залог Ссуда видається тільки власникам заставного майна. По суті, позика є тимчасовою зміною власника речі з подальшим поверненням її. Банки пропонують кілька варіантів кредитування - цільовий і нецільовий кредит.
Цільовий - береться для певної покупки нової квартири і в заставу залишається стара. Ставки за відсотками набагато нижче, ніж у нецільового, але банку буде потрібно підтвердження використання грошей із зазначеною метою покупки.
У разі нецільового кредитування запорукою теж виступає власна нерухомість, але отримані гроші можна використовувати на свій розсуд і не потрібно звітувати перед банком про витраченої суми.
Перед отриманням позики заздалегідь дізнайтеся, що саме потрібно для отримання кредиту і як відбувається видача грошей. У заставу також можна «віднести» земельну ділянку для будівництва будинку, то кредит береться за фактом земельної ділянки.
Брати гроші під заставу нерухомості вигідно при покупці житла, що будується, тому що в будинку, що будується можна придбати пристойну квартиру за малі гроші. Це набагато вигідніше іпотеки з великим відсотком на довгий термін і в підсумку 100%, а іноді і 200% переплати.

Похожие страницы