Сучасні види бірж

29 мая 2015


• Валютна біржа - утворилася в результаті відмови США прив'язувати долар до золотого стандарту в 1971 році. Профільним напрямком даної біржі є проведення валютних операцій з грошовими одиницями різних держав світу.
• Фондова біржа - представляє цінні папери (акції, векселі, облігації та інше), стандартизовані і допущені до торгівлі згідно з правилами біржі.
• Товарна біржа - дозволяє всім учасникам здійснювати операції з промисловими і сільськогосподарськими товарами у великому обсязі (зерно, нафта, дорогоцінні метали, газ та інше).
• Кріптовалютная біржа - дозволяє проводити операції з електронним капіталом. На сьогоднішній день є наймолодшим біржовим напрямком, що виникли в 2009 році після створення першого різновиду криптовалюта.
Валютна біржа

Ви можете купити медичні меблі по самій вигідній ціні.


валютна біржаВсего одне рішення уряду США відмовитися від фіксованого валютного курсу і золотого стандарту для багатьох держав створило непрості фінансові умови. Країни, що розвиваються відразу ж негативно оцінили наслідки подібної дії на власній економіці. Щоб виправити ситуацію, необхідний був жорсткий контроль над державним валютним ринком. Робилося це за наступними напрямками:

Ринкова система будувалася за прозорою схемою, яка зручна, насамперед, центральним банкам країни.

Усі валютні операції переходили під більш жорсткий державний контроль.

Щоб створити прозору ринкову систему, фінансові організації в парі з казначействами змушені були формувати спеціалізовані валютні біржі. Валютний ринок такого роду сильно різнився від систем торгового виду, де хаотично і швидко проводилися спотові операції з валютою.

Технологічний прогрес не залишив байдужим всі світові фінансові майданчики і дозволив створити електронну систему торгівлі нового формату. Тепер завдяки інтернету кожен зацікавлений учасник має право пропонувати свої оферти віддалено. Кілометри переходять в словник невикористаних слів практикуючого інвестора.

Оферта - пропозиція однієї зі сторін угоди (продавця, покупця) укласти договір у письмовій формі.

Новаторська модернізація торгової системи зняла чисельну обмеження учасників валютних торгів і створила штучну конкуренцію валютних ринків різних держав. Тому діюча валютна біржа являє собою якийсь сполучний елемент резидентів всіляких країн, що бажають провести якусь операцію з іноземною валютою.

Переваги діючих електронних валютних ринків:

Торговий процес може протікати в цілодобовому режимі у всі робочі дні тижня. Це дає можливість закордонним резидентам проводити операції з іноземною валютою без прив'язки до якого-небудь часовому поясу.

Зростання кількості фінансових організацій, здатних висунути на ринок власний курс котирувань.

Вся актуальна інформація, необхідна для здійснення повноцінної торгівлі, надається всім без винятку учасникам біржі в стислі терміни.

Похожие страницы