Відкриваємо магазин: фактори успіху (від торгового обладання до якості обслуговування)

2 августа 2015

Кожний поважаючий себе бізнесмен просто повинен знати про відкриття нового магазину АвангардМайстер, тому що саме тут він може знайти все торгівельне обладнання, яке знадобиться для оздоблення торгової точки.

Асортимент обладнання в нашій компанії

Нашим покупцям справді є з чого вибирати, оскільки ми пропонуємо різноманітні товари, що відрізняються між собою по призначенню, параметрам, конфігурації і ціною.

Торговельне обладнання. Представлено функціональними вітринами, прилавками, красивими і зручними конструкціями для викладання кулінарних шедеврів, стелажами, на яких можна не просто скласти ваші товари, але і представити їх у вигідному світлі.

Чому купити обладнання коштує саме у нас?


По-перше, асортимент запропонованої в каталозі продукції широкий і постійно поповнюється новими позиціями, так що ви зможете підібрати саме той варіант, який відповідає всім вимогам.

По-друге, у нас виконується як складська програма (універсальне устаткування), так і прийом замовлень в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей напрямки діяльності вашої організації, конфігурації торгового приміщення, а також матеріальних можливостей.

По-третє, ми встановлюємо оптимальні ціни, оскільки є безпосередніми представниками продукції, ніяких націнок посередників немає.

По-четверте, вам будуть надані послуги доставки купленого товару в будь-який куточок України.

По-п'яте, наші фахівці зможуть надати вам кваліфіковану консультаційну підтримку.

Для більш детальної інформації Вам необхідно перейти на офіційний сайт магазину АвангардМайстер: amaister.com.ua, ціни Вас приємно здивують.

Похожие страницы