Вкрали гроші з картки

14 октября 2016На жаль, ніхто не застрахований на сьогодні від злодійства або власної забудькуватості. Незважаючи на постійно розвиваються технології захисту загублених карток, шахраї винаходять все більш витончені і витіюваті схеми для злому кодів і паролів. Як убезпечити себе від допитливого розуму мисливців за чужими грошима? Сьогодні ми розповімо, що робити, якщо вкрали гроші з картки.

Вы можете воспользоваться прекрасным сервисом - покупка на Amazonпрямиком из США. Вас ждут выгодные условия и кратчайшие сроки доставки товара. Также множество скидок именно для Вас!


Вкрали гроші з картки

Зазвичай клієнти, не розібравшись у всій ситуації, поспішають заблокувати карту. Однак, таким чином, вони позбавляють себе можливості виходу на злодія. Трохи повагавшись і простеживши, куди пішли гроші, часто виявляється, що їх банально зняли власні діти. Сучасному дитині, легко орієнтується в усьому різноманітність гаджетів, не важко буде з'ясувати ПІН-код батьківської карти для подальшого вилучення грошових коштів. Ситуація здається смішною і безглуздою, проте такі малолітні «злодії» одні з найпопулярніших на сьогоднішній день. Діти, ведені цікавістю і власними бажаннями, рідко розуміють всю складність даної ситуації, ставлячись швидше до цього як до пригоди з вельми привабливим призом. Не слід забувати і про інших родичів, які також можу свідомо чи ні насолити крадіжкою чужих грошових коштів.

Якщо ж клієнт впевнений, що кредитну картку було викрадено зловмисники, необхідно відразу звернутися до відділення банку або зателефонувати на "гарячу лінію», де допоможуть заблокувати карту. Потім, представники банку перевіряють всі вчинені транзакції, з'ясовуючи, скільки грошей залишилося на рахунку. Часто від клієнта вимагається надати підтвердження, що саме він не міг зняти гроші. Далі документи розглядає представництво міжнародної платіжної системи, наприклад Visa, яка приймає рішення щодо повернення грошових коштів. У разі відмови, можна опротестувати рішення і звернутися до суду.

Заява в прокуратуру або до відділення поліції необхідно написати, якщо гроші зняли без відома клієнта. Важливо зробити копію такої заяви з позначкою, що воно прийнято до розгляду. Такий документ рідко допомагає повернути вкрадену суму, але має велике значення для страхової компанії, якщо карта була застрахована. Після розслідування поліції і досконального допиту клієнта виноситься рішення про повернення грошей.

Це цікаво: читайте наші інші статті про банківський шахрайстві - «Проблеми споживчого кредиту«, «Як дізнатися свою кредитну історію» і «» Плюси онлайн кредиту «.


У разі зняття грошових коштів, наприклад, в магазині працівники банку можу запросити чек з ПОС-термнала для порівняння підпису чека і тієї, що є в банку. При їх розбіжності гроші повертаються. У разі відмови, якщо клієнт повністю впевнений, що не він оплачував покупку, можна додатково запросити відеозапису камер, встановлених в магазині.

Складнощі виникають в ситуації, коли гроші були зняті в банкоматі, де був введений ПІН-код, або через інтернет. Довести, що операція була зроблена без угоди клієнта практично неможливо. Шанси на повернення грошей можуть підвищитися тільки завдяки страховці, яку надають в разі користування великими платіжними системами

Похожие страницы