Як відкрити фітнес-клуб по франшизі

5 декабря 2015

Фітнес-клуби та тренажерні зали стають все більш популярними. Охочих виглядати підтягнутими, стрункими і спортивними додається, тому відкриття фітнес-клубу вважається вигідним способом інвестування. Хоча ринок і заповнений різними представниками, є сенс спробувати сили в цій ніші, вибравши варіант покупки франшизи. Як зробити так, щоб не прогоріти і отримати максимум прибутку, розповімо в сьогоднішній статті. Зміст [приховати] 1 Франшиза фітнес-клубу - чи вигідно? 2 Послуги 3 Умови, вимоги і прогнози окупності 3.1 Планета Фітнес 3.2 Фітнес Зона 3.3 Алекс Фітнес 3.4 Зебра Фітнес 3.5 Gold`s Gym 4 Яку франшизу вибрати? Франшиза фітнес-клубу - чи вигідно?

Сегодня вождение автомобиля стало настолько обыденным и доступным навыком, что каждый совершеннолетний гражданин просто обязан пройти курсы в автошколе. И только профессиональный Автоинструктор Киев Андрей Авраменко научит каждого человека поистине виртуозному вождению популярных транспортных средств. Также и опытные водители могут на этих курсах освежить свои знания правил дорожного движения и получить уроки мастерства по вождению автомобиля.

 Відкриття фітнес-клубу по франшизі дозволяє підприємцю використовувати в своїх економічних інтересах відомий існуючий бренд, на розвиток якого пішло багато коштів і часу власників. Разом з ім'ям бізнесмен отримує лояльність клієнтів, повага конкурентів і всіляку допомогу від досвідченого франчайзера. Також не варто забувати про магію бренду. При закупівлі обладнання франчайзі отримає солідну знижку за рахунок головної компанії.

 Відзначимо і той факт, що франчайзер, під егідою якої ви плануєте відкривати фітнес-клуб, надаватиме вам допомогу на всіх етапах співробітництва. Розроблений дизайн і фірмовий стиль. Компанія, під чиєю франшизою буде відкрито спортивний зал, вважає себе зобов'язаною допомогти новому партнерові втілити традиційні стилі оформлення залу. Для цього дотримується колірна гамма, а також інші складові зовнішнього вигляду, що збільшує популярність і впізнаваність. Допомога в питаннях тренінгу і освіти.

 Власнику відкрився фітнес-клубу надається широкий вибір програм навчання. Буде надано вибір індивідуальних інструкцій, матеріалів, які допоможуть вникнути в управлінський процес, посібники, які скріплювали абсолютно всі потаєні куточки розвитку спортивних клубів. У даній ситуації буде стійке відчуття заступництва і постійної підтримки. Маркетинг. Надається доступ до необхідних маркетинговим матеріалами: брошури, листівки, сайту, візиткам. Це дозволить зайнятися безпосередньо бізнесом, не відволікаючись на нюанси просування.

Похожие страницы