З чого почати продаж б / у будматеріалів?

23 апреля 2015Загальна організація бізнесу включає в себе:

1. Складання списку об'єктів, які будуть розібрані. Необхідно досліджувати найближчі селища і села, розшукати власників старих будинків, ферм та інших будівель, а потім домовитися з ними про знесення об'єктів для отримання будматеріалів. Якщо виявиться об'єкт, який не має власника, його можна розібрати самостійно. Поповнити список об'єктів можна за допомогою оголошень в інтернеті або місцевих ЗМІ. В оголошеннях необхідно написати про намір придбати невеликі будови для розбору. Охочих укласти таку угоду буде достатньо. З власниками будівель необхідно домовлятися про оплату за фактом отримання будматеріалів. Сума повинна залежати від того, скільки їх було вивезено.

Классический дизайн интерьера предоставит Вам сайт, абсолютно бесплатно.


2. Наймання робітників для розбирання споруд. Їх можна знайти, розмістивши оголошення в інтернеті і місцевих газетах. Чисельність робітників слід розрахувати, виходячи з обсягу робіт. У більшості випадків потрібно близько 10 осіб.

3. Пошук покупців будматеріалів шляхом розміщення оголошень у ЗМІ та на тематичних ресурсах в інтернеті. В оголошенні необхідно повідомити про продаж б / у будматеріалів та перерахувати основні найменування (цегла, шифер, блоки, бруси). Також необхідно вказати про здійснення доставки на місце проведення робіт. Цей пункт дуже важливий і для багатьох покупців є вирішальним. Вартість доставки компенсує клієнт.

Похожие страницы