Почати Бізнес з продажу розливного Пива

Пиво: як відкрити свою справу

Магазин пива Пиво - досить поширений і популярний напій, історія якого налічує вже не одне тисячоліття.Та чи багато ви знаєте людей, які не люблять і не п'ють пиво? Відповідь, напевно, очевидний.Важко уявити ситуацію, коли збирається чоловіча компанія, приміром, повболівати за улюблену футбольну команду, але при цьому забувши захопити пару пляшечок пива з чіпсами або сухариками.Або яка ж риболовля без прохолодного напою? Та й у літню спеку що краще пива вгамує спрагу? Тому пивний бізнес в наш час активно розвивається.

  Пивной бар  

Нескладно з цього висновок, що суб'єкти підприємницької діяльності, зайняті в повному бізнесі, завдяки такому загальнонародному визнанню напою, отримують хороший дохід.Крім того, за останні роки значно зріс споживчий попит на розливне пиво.Важко однозначно сказати, чим це викликано, чи то прийшло масове усвідомлення того, що «живе» пиво є більш корисним за рахунок наявності в ньому деяких вітамінів, кислот і білків, чи то воно просто смачніше або краще втамовує спрагу.

 

Тому цілком закономірно, що чимало новоспечених підприємців жадає почати свій бізнес саме в даній сфері. Це бажання цілком виправдано: по-перше, щорічно збільшується відсоток продажів даного продукту, по-друге, як показує практика, продаж розливного пива приносить значний дохід (так, в середньому націнка на пиво вітчизняного виробництва становить 100%, а на якісне зарубіжне - порядку 30%).Крім того, початок даної підприємницької діяльності не вимагає капіталомістких вкладень, немає обмежень входу на даний ринок, а також з боку великих мереж відсутня суттєва конкуренція.Таким чином, даний бізнес є високорентабельним при низьких початкових витратах і відсутності значних ризиків.

 

Однак багато підприємців, здійснивши ряд ідентичних помилок, закриваються і йдуть з ринку зважаючи збитковості.Вся справа в тому, що цей бізнес, як і будь-який інший, має свої плюси і мінуси, які необхідно враховувати.І тільки після того як ви продумаєте план дій, можна спробувати відкрити пивні.Тільки тоді ви будете готові до всіх проблем і труднощів.

Возможно, вам понравится
Як почати свій бізнес в ДомДаРа?
Як почати свій бізнес в ДомДаРа?
Як почати бізнес в будь-якій сфері
Як почати бізнес в будь-якій сфері
Похожие страницы