Як Почати Бізнес по Продажу Автомобілів

Як відкрити бізнес з виготовлення та продажу попкрона

попкорн - фотоПопкорн давно вже улюблені ласощі дітей і дорослих практично у всіх куточках земної кулі.Апетитний запах смаженої кукурудзи витає в міських парках, на пляжах, у фойє культурно-розважальних центрів.Вуличні пересувні ларьки, міні-маркети, торгові центри, щодня, щогодини пропонують своїм клієнтам такий приємний, легкий і дуже смачний продукт.

 

Останнім часом таких торгових точок безліч.І періодично, то там, то тут, як гриби після дощу, виростають нові пункти з продажу улюбленого для дуже багатьох ласощів.За твердженням торговців, що продають попкорн вже досить тривалий час, справа це, хоча і не суперприбутковими, але варте, і до того ж, не надто клопітка.

 

Перефразовуючи відому приказку, уточнимо: шкурка варта вичинки.Знаючі люди повідомляють: близько 1000 у.о. знадобляться вам для придбання обладнання та закупівлі сировини, оренди або споруди невеликого приміщення.Звичайно, перш ніж ви почнете успішно розфасовувати пахуче ласощі в кульки, доведеться попрацювати, засукавши рукава.

 

Перш за все, слід точно визначитися з місцем, де ви розташуєте свій кіоск (ларьок, бутік і так далі.). Озирніться навколо ще і ще раз, зауважте, де буває багато народу. тележка для попкорна - фото Звичайно, гарне місце це зупинки міського транспорту, майданчики біля культурно-дозвільних установ, всіляких офісів, лікувальних приміщень.

 

У великих населених пунктах займатися попкорном дуже вигідно.Можна поступово відкрити кілька магазинчиків, ларьків, бутиків.

 

Продаж кукурудзи може існувати як окремо налагоджений бізнес, також і в якості супутньої продажу в інших, навіть досить великих центрах торгівлі.Особливо приваблива розпродаж попкорна в теплу пору року на пляжах, на відкритих терасах, в парках, поблизу атракціонів, і цирків, на дитячих майданчиках, на стадіонах.

 

Хоча і взимку від попкорну мало хто відмовиться, просто продавати його доведеться в закритих приміщеннях.У нинішній досить складний фінансово-економічний час продажем кукурудзи стали займатися багато досить далекі від бізнесу підприємства та установи.

 

Наприклад, в лікарнях, лазнях, кінотеатрах, на пошті відкриваються ларьки для продажу смаженого ласощі, що належать даній конторі.І все ж вільного місця для новоявлених підприємців ще досить багато.

Похожие страницы