Як Почати Бізнес по Продажу Овочів

Як відкрити свій овочевий магазин

Как открыть свой овощной магазин Якщо ви хочете відкрити овочевий магазин або невеликий «зелений» ларьок, відомості з цієї статті можуть виявитися корисними

 

Енциклопедична довідка: овочевий магазин - торгова точка, де можна придбати свіжі та заморожені овочі, зелень, фрукти.

 

Якщо ви хочете відкрити овочевий магазин або невеликий «зелений» ларьок, відомості з цієї статті можуть виявитися корисними.Ви дізнаєтеся, як зробити перші кроки і не оступитися, зрозумієте, скільки коштує відкрити овочевий магазин і на чому має сенс заощадити, а також зможете зважити перспективи розвитку бізнесу.

 

Крок за кроком до стабільного «зеленому» заробітку

 

Как открыть свое такси Крок перший: готуємо юридичну та матеріальну базу

 

Перед тим, як відкрити свій овочевий магазин, необхідно знайти відповідний юридичний та податковий статус.Самий простий і швидкий спосіб - зареєструвати ІП. Британский бизнес родом из РоссииЦього достатньо для невеликого магазинчика, намету або ларька.Якщо у ваші плани входить створення мережі магазинів, реєструйте ТОВ.Перед відкриттям необхідно узгодити приміщення в санепідемстанції та Держпожнагляду, отримати дозвіл Держторгінспекції.

 

Найбільш вдале місце для овочевого магазину - спальний район, поблизу транспортних зупинок і у видаленні від ринків і супермаркетів.Для безперебійної роботи в усі сезони вам знадобиться обширний асортимент і, як наслідок, значна площа - навіть невеликому магазину требуется 40-60 м ², половину з яких слід відвести під склад.Приміщення повинно добре провітрюватися (неприємний запах - головний «бич» овочевих магазинів) і бути досить сухим.Не завжди доцільно економити, «влізаючи» в недороге, але сире напівпідвальне приміщення.

 

З торгового обладнання потрібні: вітрини, стелажі з кошиками, прилавки, вітринні холодильники, морозильні камери (їх також належить встановити на склад), ваги.

Возможно, вам понравится
Приклад продажів - Курси по бізнесу!
Приклад продажів - Курси по бізнесу!
Як почати бізнес в TelexFree без
Як почати бізнес в TelexFree без
Похожие страницы