Як Почати Бізнес по Продажу Шаурми

Бізнес ідея: Бізнес з продажу шаурми

Шаурма, як відомо, є турецьким стравою, яке користується в нашій країні великою популярністю.Саме тому відкриття точки продажу даного блюда може виявитися дуже перспективним бізнесом, що не вимагає великого початкового капіталу.Найважливіше, на що потрібно зверне свою увагу при організації даного виду діяльності - вибір правильного місця розташування кіоску.Воно повинно розташовуватися в місці масового скупчення людей: біля навчального закладу, біля ринку, станції метро, ​​або вокзалу.

 

Будемо вважати, що з місцем розташування ми визначилися.Тепер переходимо до фінансової складової. Оренда площі для стаціонарного кіоску варіюється від 700 $ до 1.000 $. Вартість рішення всіх юридичних і санітарно-гігієнічних питань обійдуться в 1.000 $. вартість обладнання залежить від країни-виробника. бизнес по продаже шаурмы Вартість гриля з пальниками варіюється від 150 $ до 1.000 $. вартість холодильника для зберігання інгредієнтів - 400 $. Заробітна плата продавця може становити від 350 $ до 500 $, залежно від міста і графіка його роботи.Вартість електроенергії, яку витратить обладнання за місяць, складе 150-200 $.Якщо підсумувати всі розтрати, то у нас вийде 4.000-5.000 $. Щомісячні розтрати включатимуть в себе вартість оренди, заробітну плату, оплату електроенергії та купівлю сировини для шаурми.

 

Тепер про прибуток. Якщо середня вартість шаурми становить 2 $, а в годину буде продаватися 10 штук, то при 12-годинному робочому дні ми отримаємо 240 $.Чистими виходить 150 $. Через місяць такої роботи ми заробимо 4.500 $, з яких ми віднімемо вартість оренди та електроенергії.Залишається 2.800 $. Якщо сума вкладених коштів становила 5.000 $, то повністю повернути їх ми зможемо вже за 2 місяці повноцінної роботи кіоску.Але ж у кіоску буде продаватися не тільки шаурма, але і різні напої, реалізація яких забезпечить нас додатковим прибутком.Щомісячний прибуток від його роботи в такому випадку може досягати 300-500 $, що є дуже непоганим показником, як для малого бізнесу.

Возможно, вам понравится
Покроковий курс про те, як
Покроковий курс про те, як
ЖИТТЯ без НАЧАЛЬНИКА: Як
ЖИТТЯ без НАЧАЛЬНИКА: Як
Похожие страницы