Як Почати Бізнес по Продажу Шпалер

Малювати на шпалерах не тільки можна, а й треба!

Мария Завьялова, обо раскраскиМене звуть Марія, у мене свій бізнес з розробки дизайну та виробництва шпалер-розмальовок.

 

Я - не донька олігарха і чоловік у мене не мільйонер (поки) :))), так що можу з упевненістю вам сказати, що кожна мама, перебуваючи в декреті, може організувати свою справу, якщо дійсно захоче.Якщо ваша професія - це усвідомлений вибір і улюблене заняття, то варто відштовхуватися саме від неї.

 

Я за професією - дизайнер, закінчила СПбДУ, вчилася на кафедрі графічного дизайну.

 

Звичайно, йдучи в декрет, я розраховувала, що зможу працювати, виконуючи замовлення будинку. Обои раскраски Але у зв'язку з тим, що зараз ця професія стала дуже популярна і скрізь повно курсів, від 2-ох тижнів буквально, і новоспечених «дизайнерів» зараз хоч греблю гати, то шукати роботу за прийнятні гроші, конкуруючи зі студентами , готовими працювати за копійки, уявлялося зовсім нереальним заняттям.

 

Мрія створити свій бізнес була у мене завжди, я взагалі багато вивчала додатково до своєї професії маркетинг і рекламу, читала статті в і-неті, спеціальну літературу скачував безкоштовно на книжкових ресурсах, у ВУЗі видивлялася завжди якісь цікаві лекції на цю тему на інших курсах і факультетах.

 

Зараз, маючи доступ в Інтернет, ви можете безкоштовно розширити свої знання в будь-якій області, і освоїти навіть нову спеціальність, головне - це бажання і дійсно живий інтерес до предмета.

 

З чого почати свій бізнес? - Вимкніть телевізор! :))) Якщо ніхто не бубонить вам у вухо і не відволікає, що не розважає, то мислити продуктивно стає легше.Інформацію ззовні набагато краще отримувати за коштами і-нету - тут ви самі задаєте тему пошуку і отримуєте потрібну вам інформацію.

Возможно, вам понравится
Без продажів, без запрошень! Як
Без продажів, без запрошень! Як
Як створити бізнес з нуля і
Як створити бізнес з нуля і
Як побудувати Оптовий бізнес з
Як побудувати Оптовий бізнес з
Зерновий бізнес: як почати
Зерновий бізнес: як почати
Похожие страницы