Як Почати Бізнес по Продажу Шуб

Як заробити на продажу штучних шуб

Анастасія Романова і Володимир Трегубов побудували бізнес з пошиття та продажу шуб зі штучного хутра.Обсяги продажів компанії Only Me щорічно збільшуються в три рази. Підприємці вважають, що незабаром бренд зможе конкурувати з виробниками натуральних виробів.Проте представники хутряних компаній упевнені, що інтерес росіян до справжньому хутрі не спадатиме.

 

На початку зими 2010 року студентка Політехнічного університету Анастасія Романова купила в одному з петербурзьких магазинів штучну шубу.Обновка обійшлася дешевше натуральної шуби, а в морози гріла не гірше.До кінця зими дівчина переконалася, що штучні вироби в повсякденному носінні ні в чому не поступаються натуральним.

 

На той момент багато світові бренди (наприклад, Zara і H & M) відмовилися від натурального хутра, і в їх магазинах з'явилася верхній одяг зі штучних матеріалів.Однак на російському ринку не було компаній, які виробляли б тільки штучні шуби.Тоді Анастасія Романова вирішила відкрити бізнес з пошиття штучних шуб в партнерстві з другом Володимиром Трегубовим.Компанію назвали Only Me.

 

Восени 2011 року партнери зв'язалися з російським дизайнером в США Катериною Пірсон і замовили ескіз першої шуби.Незабаром Пірсон прислала в Петербург лекала, штучне хутро підприємці закупили в Південній Кореї.«Штучне хутро легше натурального, тому що його основа зроблена з тканини, - розповідає Анастасія Романова.- Ми могли експериментувати з фасонами, штучні шуби краще сідали по фігурі ».До кінця першого року роботи в колекції Only Me з'явилося ще чотири моделі.Засновники компанії домовилися з невеликим ательє в центрі Петербурга про пошиття перших п'яти шуб, тестова партія обійшлася їм в 20 тис.руб.

 

Романова і Трегубов розкручували товар через співтовариство у «ВКонтакте».Фотографії для реклами допомогли зробити колишні колеги Володимира по порталу.

 
Возможно, вам понравится
Покроковий курс про те, як
Покроковий курс про те, як
ЖИТТЯ без НАЧАЛЬНИКА: Як
ЖИТТЯ без НАЧАЛЬНИКА: Як
Похожие страницы