Як Почати Бізнес по Продажу Стройматериалов

str Продажа стройматериалов как бизнесНерушимої істиною є те, що людина повинна десь жити, а значить, будівництво житла ніколи не припиниться.Та й занепадає житло, а значить, його необхідно час від часу ремонтувати.У мене в під'їзді тільки й ремонтує хтось із знову в'їхали. Ліфт виводять їх ладу перевезенням будматеріалів.Виходжу на сходовий майданчик, а тут мішки з цементом, якісь банки і листи фанери або ще чого-небудь.Розуміючі люди давно зрозуміли, що продаж будматеріалів є затребуваним справою.

 

Однак за останній час я часто чую невдоволення покупців неякісними будматеріалами.Від кого це залежить? Ясна річ від продавців. 5e3532413e2b Продажа стройматериалов как бизнес Думаю, що і далі запити людей за якістю будматеріалів будуть тільки підвищуватися.Як думаєте, то хто вже давно продають будматеріали, готові поліпшити якість? Я особисто сумніваюся.Оскільки вони вже звикли до високої маржі, і знижувати свій прибуток за рахунок постачання якісних матеріалів вони навряд чи будуть.

 

Ось вам і ніша, в яку можна спокійно увійти. Не скажу, що ніша проста, але затребувана новим підходом.Час змінюється, а люди в цій ніші не поспішають поміняти погляди. Почати цей бізнес можна й без вкладень, виступивши посередником між замовниками та постачальниками. 9797be3c2362 Продажа стройматериалов как бизнес Проведіть детальний аналіз ринку будматеріалів. Якщо ви серйозно мають намір на цей ринок вийти, то так чи інакше це зробити треба.Зробіть список всіх виробників будматеріалів на вашій території, а також всіх продавців.Упевнений, що ви знайдете недоліки і у тих і у інших.

 

В нашому місті цегла, наприклад, возять з інших міст, це притому, що в місті не один цегельний завод.Про щось цей факт говорить? Так і у вашому регіоні знайдеться не дуже якісний постачальник, якого можна замінити постачальником з іншого регіону.Головне знайти і домовитися за цінами. ab89cd00fee6 Продажа стройматериалов как бизнес Поступово вивчаючи потреби ринку, у вас складеться повна картина, де і що брати і за якими цінами можна продавати.Прибуток також можна буде прорахувати заздалегідь.

 

Тепер безпосередньо продаж будівельних як процес.Не знаю, як цей процес організований у вашому регіоні, але мої спостереження по нашому ринку говорять про чисто пасивних продажах.Переважна більшість продавців розміщують оголошення в газетах і сидять біля телефону в очікуванні дзвінка із замовленням.Як думаєте, можна цей момент використовувати? Однозначно можна! Слід перейти до активних продажів.Потрібні кілька агентів, які б аналізували відведену територію на предмет виникнення ремонту або будівництва і негайно пропонували б будматеріали з доставкою.


крісла в магазині Люкс-Меблі https://lux-mebli.net/g2369971-krsla
Возможно, вам понравится
Як створити бізнес з нуля і
Як створити бізнес з нуля і
Приклад продажів - Курси по бізнесу!
Приклад продажів - Курси по бізнесу!
Похожие страницы