Як Почати Бізнес по Продажу Випічки

Випічка весільних кексів, як почати бізнес без вкладень з своєї кухні

Дуже цікава ідея бізнесу, яка може бути дуже затребувана.Для того, щоб почати її здійснювати не треба великого стартового капіталу і серйозних вкладень.Якщо ви любите піч, якщо у вас є дизайнерські й художні здібності, то ви можете перетворити своє хобі в бізнес.

 

А прикладом для наслідування може стати Шікіта Сінгх, власниця компанії Fair Cake.

 

Вона так і каже, що У 2007 році Шікіта провела невелике дослідження і з'ясувала, що організація весіль і кондитерська справа - це два види бізнесу, які виживають в будь-які часи.Але так як весілля Шікіта не змогла організувати навіть для самої себе, то залишилася тільки випічка кексів.

 

Як почати свій бізнес з випікання кексів

 

На все про все у Шікіти було тільки 1000 фунтів сімейного бюджету, ні порахували з чоловіком, що у них є тільки 10 місяців, щоб розкрутитися інакше потім просто нічим буде платити на знімну квартиру.І вони вирішили ризикнути, вирішивши, що якщо справа провалиться, то вони хоча б будуть знати, що спробували і зробили все можливе, щоб його запустити.

 

Сінгх стала пекти кекси і продавати їх знайомим, друзям, на весілля.(Прим: А й справді зручно на весілля замовляти саме кекси, а не торти, як у нас прийнято.Адже набагато зручніше покласти в тарілочку кожному гостю гарний весільний кекс, ніж мучитися з розрізанням і діленням торта.І адже дивно, що до цього ніхто не додумався ... Мабуть тому що ще немає пропозиції. А кекси в Шікіти дійсно дуже красиві, просто витвір мистецтва).

 

Отже, вона розрахувала свою продуктивність при роботі на двох духовках - 350 кексів максимум, який вона могла спекти за день.Всі свої кекси Шікіта фотографувала, так як відразу зрозуміла, що її портфоліо - це найкраща реклама.Всі фото вона потім виклала на свій перший сайт, який як інтернет проект виявився провальною ідеєю, але завдяки йому кекси Шікіти не залишилися непоміченими.

 

У 2008 році прибуток Сінгх склала £ 5000, в 2009 - вже £ 9000. Поворотний момент у розвитку компанії настав тоді, коли друзі запропонували Шікіте провести для них майстер клас з випікання та оформлення кексів.Так пішло, поїхало ... Семінари, які проходять в спеціально відкритій для цього студії, стали користуватися не меншою популярністю ніж самі кекси.Сюди приїжджають люди з інших країн - Європи та Австралії і платять за один семінар майже £ 200.

 

Хтось хоче навчитися випікати таку красу, щоб радувати себе і своїх близьких, а хтось може так само як і Шікіта відкрити свій невеликий бізнес з випікання кексів.

Возможно, вам понравится
ЖИТТЯ без НАЧАЛЬНИКА: Як
ЖИТТЯ без НАЧАЛЬНИКА: Як
Кирило Гайдук: Як розпочати свій
Кирило Гайдук: "Як розпочати свій
Похожие страницы