Як Почати Бізнес по Продажу Води

Бізнес по виробництву і продажу питної води: чи вигідний він?

Вода, подготовленная к продаже Вода, як і повітря - це найнеобхідніше і найважливіше для життя будь-якої людини і для його існування.Чи можна зробити бізнес на воді, і що для цього потрібно?

 

У сучасному світі дуже актуальною стала доставка питної води на розлив в будинки і офіси.І швидше за все, з часом потреба в бутильованої воді буде лише зростати.Це обумовлено низкою факторів. Фахівці стверджують, що місткість ринку Москви оцінюється приблизно в 60-65 млн.л бутильованої води за рік.

  Бурение скважины  

Зрослий інтерес населення великих міст до екологічно чистої воді не залишається непоміченим її виробниками.Вони вміло використовують питну воду як своєрідне "паливо", необхідне кожному, забезпечуючи своїх постійних клієнтів, як корпоративних, так і приватних.Правильно організований бізнес з виробництва і розливу води дуже вигідний.Адже якщо порівняти ціни на 1 л бензину та бутильованої питної води, можна помітити, що вони практично однакові, а часом вода і дорожче.І це незважаючи на те, що виробництво і продаж бензину набагато складніше, ніж виробництво та поставка питної бутильованої води.

 

Приблизно, кожен працівник офісу споживає за день близько 0, 5 л бутильованої води.За місяць виходить приблизно 10 л. Це говорить про те, що організація поставки питної води лише в один тільки офіс з числом співробітників не більше 50 людина може принести компанії, що займається виробництвом і доставкою води, щорічну виручку до 75 тис.руб. Ця сума не включає в себе грошові кошти за оренду обладнання для питної води.

 

Отже, ви вирішили заробляти гроші на продажу питної води на розлив.Перше, що необхідно зробити, це, звичайно ж, скласти бізнес-план.Існує два варіанти ведення подібного бізнесу. Важливо визначитися з тим, яку воду ви будете продавати: добуту вашої ж компанією зі свердловини або "чужу" воду, перш придбану вами у постачальника.Звичайно ж, перший варіант більш витратний, адже потрібно спеціальне обладнання, щоб налагодити видобуток і розлив води.У бізнес-плані вашої компанії повинні бути обумовлені подібного роду питання.

Возможно, вам понравится
Як створити бізнес з нуля і
Як створити бізнес з нуля і
Чайний бізнес з продажу чаю
Чайний бізнес з продажу чаю
Зерновий бізнес: як почати
Зерновий бізнес: як почати
Як почати свічковий бізнес урок № 5
Як почати свічковий бізнес урок № 5
Похожие страницы