Як Почати Бізнес з продажу квасу

Торгівля квасом в кегах. Бізнес не тільки влітку!

Квас

Торгівля квасом в кегах

 

Продовжуємо розповідати про те, як організувати торгівлю квасом.

 

Квас продовжує стрімко завойовувати ринок (точніше відвойовувати свої позиції назад у імпортних конкурентів).Щорічне зростання продажу квасу становить 25% -30%. Є привід задуматися і придивитися до квасного бізнесу більш пильно.

 

Традиційно квас продавали з великих жовтих бочок, знайомим всім зі ще часів СРСР.Бочки для квасу були далекі від нинішніх санітарних норм, та й квас в них часто псувався при зберіганні, що звело привабливість продажу квасу як бізнесу нанівець.

 

Альтернативою торгівлі квасом з бочки став продаж квасом за допомогою 30-50-літрових ємностей - КЕГів. Торгівля квасом з кегів на розлив стала можливою після адаптації пивного обладнання для продажу квасу.

 

З появою імпортного пивного обладнання з'ясувалося, що в термокеги, які спочатку задумувалися виключно для перевезення і тривалого зберігання пива, квас зберігається в рази довше, ніж у залізних бочках.Вдобавок сучасна система логістики грунтовно оптимізувала даний бізнес.У результаті продажі квасу у виробників пішли «в гору», при цьому закуповувати квас стали рівно стільки, скільки можна продати, а його доставка в точки продажів значно полегшилася (багато продавців квасу доставляють КЕГи на місце на особистих автомобілях).

 

Конструкція мобільного точки з продажу квасу дуже проста: на візку варто охолоджувач «Примакс», в ньому два крана, а всередині знаходяться металеві ємності - КЕГи.До речі, торгівля з невеликих ємностей має масу переваг в порівнянні з бочковий.По-перше, зручність: ємність в 30-50 літрів обертається швидше, і небезпека втратити оборот, та й товар, в разі негоди набагато нижче.По-друге, набагато простіше з доставкою. На одній машині (пікап або навіть звичайний легковик) заправлені кеги розвозяться по торговим точкам, на відміну від бочок, кожну з яких потрібно транспортувати на завод, а це - додаткова витрата бензину і зарплата водієві.

Возможно, вам понравится
Як створити бізнес з нуля і
Як створити бізнес з нуля і
Як почати бізнес в TelexFree без
Як почати бізнес в TelexFree без
Зерновий бізнес: як почати
Зерновий бізнес: як почати
Як почати свічковий бізнес урок № 5
Як почати свічковий бізнес урок № 5
Похожие страницы