Бізнес-професія

12 июля 2015
Даний підхід до створення бізнесу з нуля є не менш цікавим і не більш складним у порівнянні з першим рішенням. Підхід передбачає наявність у людини професійних навичок, які він використовує для реалізації ідеї і подальшого ведення бізнесу. Як бачите, все просто. Працюючи на своїй роботі, Ви придбали знання та практичні вміння, які тепер варто застосувати на практиці у своєму бізнесі.

Вы можете бысто и безпроблемно получить  документы на регистрацию фонда, цены на услуги Вас приятно удивят.


Про перспективність такого виду бізнесу свідчить стара формула реалізації будь-який бізнес-ідеї:

Розмір прибутку, принесеної найманою працею, повинен забезпечувати його зміст, подальший розвиток, при цьому частина прибутку повинна припадати власнику на якого Ви працюєте.

Для більшої ясності наведемо приклад: кожен працівник заробляє суму грошових коштів, яка достатня для оплати його праці та для отримання солідного куша його начальником. Тобто за логікою речей, працюючи на себе, Ви зможете заробляти свою заробітну плату + залишати собі ту частину заробітку, яка раніше йшла Вашому начальству. Подібний приклад дуже перебільшений, насправді все куди складніше, але згідно з концепцією, малий бізнес буде однозначно перспективним. І якщо у Вас не підвищиться різко дохід, то планувати свій робочий день Ви зможете самі, а це дуже важливо для заробітку.

Даний підхід до заробляння коштів примітний тим, що професійні знання та вміння виключають необхідність в початкових великих капіталовкладень, так як в якості товару будуть виступати саме знання та вміння, наприклад, консультанта і так далі. Про факт роботи по такої схеми свідчить зарубіжний досвід. Так, багато працівників (близько 50%) після закінчення ряду робочих років йдуть на «вільні хліби», зокрема вони створюють консалтингові компанії в різних областях. При бажанні від консультацій можна перейти до власного виробництва. Але для цього спочатку треба накопичити певну суму вільних коштів, які необхідні для створення відповідної матеріальної бази (виробниче приміщення, обладнання тощо).

Консалтинг - це, звичайно, в основному західна сфера бізнес. Наведемо більш реалістичний приклад, працюєте Ви водієм, є стаж і досвід. Чому б не почати бізнес послуг вантажоперевезень? Наш "Бізнес-план вантажоперевезень на ГАЗелі" розповість, як це правильно зробити, а якщо немає свого авто або грошей на його покупку, можна взяти кредит (див. "Як отримати кредит на покупку б / в автомобіля").

Якщо не вистачає грошей на відкриття бізнесу, погортайте наші два розділи "Поради по кредитах" і "Статті про кредити" - в них дізнаєтеся як взяти найвигідніший кредит.

Похожие страницы