Прибуток ламинат

5 февраля 2016


Будь-яка дія, плановане або вироблене, має на увазі певний результат, незалежно від роду діяльності. Робота будь-якого підприємства не є винятком з правил, з тією лише різницею, що результат тут носить комерційний характер і виступає в ролі прибутку. Щоб дохідливо роз'яснити принципи отримання прибутку певного підприємства, необхідно для початку з'ясувати, що криється під поняттям «прибуток». Економічні словники говорять, що прибуток це співвідношення витрат на виробництво товарів (послуг) з доходами від їх реалізації. 

Вы можете приобрести качественный, фабричный ламинат Одесса от фирмы Порада по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зазвичай обчислення прибутку проводиться за певний період (за квартал, рік і т.п.). Можна навести масу способів і формул обчислення прибутку в залежності від її типу і конкретних умов, але головне завдання всіх розрахунків - з'ясувати, наскільки дохід перевищив витрати. Прибуток є одним з найважливіших показників якості діяльності підприємця і результативності його стратегії. Класифікація прибутку У своїй ролі економічного показника, прибуток поділяється на дві групи: - Валовий прибуток (вона ж загальна, балансова або бухгалтерська); - Чистий прибуток (економічна, абсолютна). Згідно спрощеної формулою, перша категорія прибутку являє собою різницю між доходами і собівартістю послуг (ВП = Д-С). Чистий же прибуток є різницею між валовим прибутком і різного роду витратами, благодійністю, податками та іншими витратами. В умовах сучасного розвитку і ринкової економіки поняття прибутку в значній мірі розширилося. І якщо в минулому вона представляла різницю між доходами і витратами, то в наш час прибуток являє собою багаторівневу систему фінансових явищ і нюансів. Неможливо розглядати прибуток як автономну одиницю. Це поняття пов'язане з різними показниками, такими як рентабельність, економічна ефективність, які в той же час пов'язані між собою. Рентабельність - це свого роду рівень ефективності економічної діяльності. Іншими словами, це показник якості і раціональності певних ресурсів, використовуваних в процесі виробництва продукції. Найчастіше вона виражається у відсотках.

Джерело: http://www.porada.od.ua/?grupa=18&pages=27

Похожие страницы