Розкажіть своїм клієнтам історію подібну цій, і вони дістануть гаманці

30 июня 2015прийоми копірайтингу для підвищення продажСегодня ми розповімо, як одна з фірм, за допомогою копірайтингу змогла не тільки виділитися на тлі інших, але і зайняти в підсумку лідируючі позиції. До речі, у своєму продає тексті, вони використовували прийом «життєва історія».

Самая быстрая курьерская служба доставки Киев, цены на услуги Вас приятно удивят.


Сьогодні гостро стоїть питання про перепланування квартири. Ті, хто стикався, знають наскільки це клопітка справа - добитися дозволу на конструктивні зміни у своїй квартирі. Якщо ж проігнорувати законне отримання дозвільного документа і почати «рухати» стіни, то, в кінцевому рахунку, можна залишитися і зовсім без житла. За таку «самодіяльність» суд миттю позбавить господаря прав на власність.

Отже, виходячи з цієї ситуації, на ринку з'явився ряд фірм, що допомагають отримати заповітне схвалення на перепланування. Ось рекламний текст однієї з таких фірм:

«Іван Петрович вирішив в квартирі стіни рухати. Повчальна історія ».

Читач, якщо ти подумав, що Іван Петрович володіє телекінезом або він чарівник з іншої планети - це не так. Іван Петрович звичайнісінька людина, що живе в Москві. Творці не наділив його ні особливим даром, ні далекоглядністю. Чому ми говоримо про нього? Прочитаєте текст до кінця і все зрозумієте.

Іван Петрович став щасливим власником нової квартири. Він довго збирав гроші, і ось, нарешті, зумів купити собі заповітні 60 квадратів. Однак почуття повного задоволення він не відчував. Тісно йому було в скромній типовий плануванні. І вирішив Іван Петрович зробити більше простору. «Вирішено. Буду «рухати» стіни! », І з цими словами він узяв в руки телефон, і подзвонив ремонтникам.

«Ломатели» з'явилися миттю, і робота закипіла. Радості Івана Петровича не було меж, адже він вже смакував, яке роздолля він тут скоро влаштує, які хороми відгрохає. Господар навіть сам з посмішкою на обличчі допомагав трощити стіни власної квартири. З кожним ударом, приємне хвилювання в ньому зростала.

Пролунав стукіт у двері. На порозі стояли люди з кам'яними обличчями. Це були посланці ТСЖ. Їх викликали сусіди, злякалися гуркоту за стінкою. Комісія оглянула квартиру і почала складати акт правопорушення. Всі спроби Івана Петровича щось пояснити не привели до успіху. У його руку вклали Припис, яке зобов'язувало його з'явитися куди потрібно і пояснити свої дії. Радість господаря змінилася смутком і сумом.

Похожие страницы