Шлях до грошей

30 июня 2015

Що ж тепер робити Івану Петровичу? Він стоїть на роздоріжжі і бачить 3 дороги перед собою.

Перший шлях - зім'яти і викинути дану папірець, забути про візит похмурих людей і взявшись за кувалду, продовжити «ламати» своє майбутнє. У підсумку, ця дорога приведе до великої горі проблем, які зникнуть тільки разом з квартирою.

Вы можете приобрести оригинальные школьные стенды по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Другий шлях - відправитися за узгодженням поодинці. Шлях цей довгий і важкий. Зустрітися на ньому і БТІ, і Газова інспекція, і УГПС, і ТСЖ, і СЕС та багато іншої «нечисті». І кожна організація «даватиме бій», і вбивати мільйони нервових клітин Івана Петровича.

Третій шлях - звернутися в компанію «Х», яка слово загін славних витязів допоможе впоратися з усіма проблемами і «виб'є» дозвіл на перепланування. Досить укласти договір з компанією «Х», і гора турбот і занепокоєнь звалиться з плечей.

А Ви, якою б вибрали шлях? »

Ось така розповідь красувався на головній сторінці сайту компанії «Х». Співчуття і розуміння викликає цей текст у читача, але найголовніше - він змушує задуматися про власне життя. Адже нікому не хочеться опинитися на місці Івана Петровича. Тому дзвінків у фірму надходило більш ніж достатньо.

Похожие страницы