Світовий ринок поношеного одягу секонд хенд киев

4 ноября 2015

Світовий ринок поношеного одягу оцінюється в 2,8 млрд фунтів стерлінгів (4,3 млрд доларів).

Щороку тисячі британців віддають свою поношений одяг на благодійність. Більшість з нас впевнене, що її безоплатно передадуть нужденним, або ж продадуть у спеціальних благодійних магазинах, а виручка знову ж піде на добру справу. Проте недавні дослідження показали, що більшість наших старих суконь і штанів буде відправлено за кордон і продано.

Вас с нетерпением ждет секонд хенд киев, огромный ассортимент товаров и приемлемые цены Вас приятно удивят.


Світовий ринок поношеного одягу оцінюється в 2,8 млрд фунтів стерлінгів (4,3 млрд доларів). Ми простежили шлях, який проходять наші обноски: від пожертвувань до кінцевого пункту призначення.

Щороку британські споживачі позбуваються мільйонів тонн одягу. Наші зростаючі потреби одягатися швидко, дешево і модно, підживлює безперервним потоком дешевих товарів, вироблених в Китаї або Бангладеш, означають, що ми споживаємо все більше одягу і міняємо її все частіше.

Безперервні вмовляння благодійних організацій і компаній з переробки вторинної сировини призводять до того, що все частіше і частіше ми жертвуємо свій старий одяг нужденним. Ми здаємо її в спеціалізовані магазини, набиваємо нею особливі сумки, послужливо разносимие добровольцями по будинках і квартирах, або ж самі привозимо тюки в так звані "банки одягу", звідки їх вже доставляють за призначенням.

Британське агентство Waste & Resources Action Programme, працююче за підтримки ЄС, вивчає переробку відходів і шукає способи їх скорочення. Мало хто з нас стане сперечатися з тим, що набагато краще і правильніше відправити свій старий одяг туди, де вона ще може послужити, ніж викидати її на смітник.

Але Ендрю Брукс, професор економічної географії з університету Кінгз-Коледж в Лондоні пише у своїй книзі "Одяг бідності", як багато жертводавці навіть і не уявляють, що більша частина їх обноски буде з вигодою продана за кордоном.

"Більшість людей стикається з ринком поношеного одягу виключно в спеціалізованих благодійних магазинах, які можна зустріти практично на всіх центральних торгових вулицях. В цілому суспільна думка вважає, що якщо ви віддаєте одяг на благодійність, то вона буде продана якраз в таких магазинах, - говорить Брукс. - І хоча деякі предмети одягу справді продаються через ці магазини, більша частина експортується за кордон ".

Похожие страницы