Фітнес-клуб

5 июля 2015

До послуг, що входять в базовий пакет можна віднести: групові тренування, солярій, масаж, а також можливість проведення кругових тренувань. Розширений варіант включає в себе: салон краси, солярій, кардіо-зону, сауну. Все це «задоволення» можна відкрити, маючи на рахунку від 4 мільйонів рублів. Роялті складе 5% щомісячного доходу. При цьому термін окупності майже як у базовій комплектації - 1 рік і 8 місяців. Алекс Фітнес На сьогоднішній день мережа спортивних клубів «Алекс Фітнес» налічує близько 20 залів по всій країні. Для відкриття даного закладу підприємцю буде необхідно знайти приміщення, загальною площею від 1000 кв. метрів, а також вкласти, як мінімум 20 мільйонів рублів. Термін окупності - 1.5 року, а передбачувана рентабельність дорівнює 30%. Компанія надає повне право на використання архітектурного та дизайнерського проекту, купівлю обладнання зі знижками, а також консультації в процесі набору і навчання тренерського та управлінського складу. Зебра Фітнес За даним фітнес-центру постійно задається багато питань, більшість з яких ґрунтуються на сумнівах в спроможності даного закладу. Проте це велика мережу залів, розташованих по всій країні.

Возникли проблемы с переводом? Тогда бюро переводов - Киев - это именно, то, что Вам нужно. Цены на услуги Вас приятно удивят.

 В даний момент вони відмовилися від ідеї просування бізнесу за допомогою франшиз, але від цього якість їхнього сервісу нітрохи не погіршився. «Зебра Фітнес» пропонує клієнтам цілодобовий тренажерний зал, чітко сформульовану і опрацьовану систему тренувань, медичне тестування, а також порядку 40 видів тренувальних занять. Gold`s Gym Що ж таке франшиза Gold`s Gym? Це бренд, занесений до книги Гіннеса, як найбільша і швидко розвивається фітнес-мережу. Унікальна програма постачальників, а саме близько 70 перевірених контрагентів нададуть вам унікальні умови покупки продукції. Безпрецедентна маркетингова допомога: готові гасла, плакати, рекламні слайди. Тренінги, семінари та навчання для співробітників найвищого рівня. Умови франшизи обговорюються індивідуально з кожним клієнтом, є лише ряд загальних вимог: наявність паркувальних автомобільних місць, висота стель від 4 метрів, а також оформлена нотаріально довготривала оренда приміщення. Яку франшизу вибрати? Будь-яка з перерахованих франшиз варта уваги підприємця, свої плюси і мінуси є в кожному реченні. Проте особливе місце серед фітнес-клубів належить франшизі Gold`s Gym. 700 клубів відкрито в 28 країнах світу, впізнаваність цього бренду в Росії зашкалює, тому інвестувавши в цей проект, підприємець отримає працюючу схему бізнесу, що дозволяє окупити свої вкладення вже через 3 роки роботи. Ситуація на сучасному бізнес-ринку така, що від різноманіття пропозицій розбігаються очі, але, тим не менш, не будемо придумувати велосипед і просто порадимо вивчити плюси і мінуси кожної пропозиції. Проте все залежить від ситуації на ринку у вашому регіоні і тільки вам і вирішувати, яка з франшиз буде не просто працювати на вас, а приносити хороші доходи. Успіхів

Похожие страницы