Хобі-бізнес

12 июля 2015Спочатку класичні уявлення про перспективні і прибуткових видах підприємницької діяльності мають бути відкинуті або, як мінімум, переміщені на другий план. Головним орієнтиром у цьому випадку повинна стати сумісність сфери бізнесу з конкретною людиною. Повинно бути виключено таке поняття, як «правильність» бізнес-ідеї, так як початок бізнесу з нуля можливо в різних областях підприємництва: торгівля, розвага, відпочинок і т.д. Більш повну відповідь на питання, як почати бізнес з нуля, дасть американський та європейський досвід. Цілий ряд історій американських брендів підтверджують можливість і раціональність перетворення хобі в додаткове джерело доходів.

Ви можете врятувати дорогу Вам людину просто вмовивши її на лікування алкоголізму львів, ціни на послуги Вас приємно здивують.


Чим гарний «хобі підхід» до відкриття своєї справи? Все просто. Такий бізнес не набридне підприємцю, він працюватиме захоплено, з бажанням. У цьому і полягає 50% успіху.

Примітно, що практично будь-яке хобі може бути перетворено в підприємницьку діяльність. Сприяючим фактором є інтернет, який дозволяє збувати товари та послуги за допомогою мережі. Сьогодні обзавестися своїм сайтом нескладно, дещо складніше його просунути, а й це завдання можна вирішити своїми силами. А ще є соціальні мережі, де створити свою сторінку / групу цілком може кожен. На сторінках нашого журналу ми регулярно розповідаємо про просування своїх товарів і послуг в мережі. Було б бажання діяти самому.

Підіб'ємо підсумок: сфера бізнесу неважлива, головне виробляти лише якісний товар або надавати відповідні послуги. Наведемо простий приклад. Людина, захоплений акваріумними видами риб, може їх розводити, продавати. При цьому можна бути впевненим у тому, що він буде пропонувати хорошої якості молодняк, дасть незамінні практичні поради клієнтам, оскільки він знає всі теоретичні та практичні аспекти своєї справи. Домашній акваріумний бізнес може приносити відмінний дохід, ми навіть писали "Бізнес-план розведення акваріумних рибок", але ж на перший погляд, людині, що не захопленому цій справі, дана ідея здається нерентабельною.

Досвід багатьох успішних підприємців свідчать про те, що бізнес ідеї, пов'язані з хобі, реалізуються оперативно, легко, а подальше ведення подібного виду бізнесу дозволяє отримувати достатньо непоганий прибуток.

Підібрати ідеї, відповідні своїм захопленням і хобі, можна в розділі «Бізнес ідеї» та «Бізнес-плани».

Похожие страницы