Ключ до успішного продажу

8 августа 2015

Таким чином торговий агент переходив від одного питання до іншого (їх налічувалося всього 42). Щоб перейти до наступного питання, йому треба було отримати позитивну відповідь на поставлене раніше запитання. 

Якщо потенційний покупець видавав негативну відповідь, презентація завершувалася.Під кінець презентації, яка починалася з пропозиції безкоштовного комплекту книг, потенційний покупець набував комплект енциклопедій вартість 3000 доларів, підписувався на щорічне видання на цілих 10 років і в якості презенту отримував глобус, книжкову етажерку і набір дитячих і спортивних енциклопедій.

Він виписував чек на перший внесок у розмірі 500 доларів, також підписував річний план платежів і з нетерпінням очікував отримання цих чудових книг.Сила ствердної відповідіПрезентація з використанням завершення по висхідній ефективна по одній досить простий і нехитрою причини: вона підкріплюється суггестивной силою позитивних відповідей.

Якщо було задано 6 і більше питань підряд, на які були отримані позитивні відповіді, то спрацьовує надалі автоматичний рефлекс видачі таких же відповідей. Потенційному покупцеві буде просто складно дати негативну відповідь і це техніка успішних продажів, яка може застосовуватися на практиці. Радимо ознайомитися з іншою статтею, де ми дали відразу 10 технік збільшення продажів - "Способи збільшення продажів".

Похожие страницы