Скільки заробляє агент? салон Cherry

23 апреля 2015Скільки заробляє агент?

За надані послуги агент отримує від постачальника відсоткову винагороду. Він не може встановлювати його розмір самостійно. У більшості випадків відсоток залежить від галузі, а тому відомий заздалегідь. Його величина становить від 0,5 до 2%. У той же час, на величину відсотка впливає розмір партії, тому агент має право безпосередньо домовитися з постачальником про майбутню процентну виплаті.

Найкращій весільний салон Cherry пропонує до Вашої уваги дизайнерські сукні та аксесуари по самим низьким цінам.


Як знайти клієнтів?

послуги експортного агентаЖелающіе придбати яку-небудь продукцію за кордоном публікують оголошення в міжнародних виданнях, спеціалізованих на експорті та імпорті. Можна знайти клієнтів серед них, або опублікувати власну замітку в такому ж виданні з пропозицією необхідних послуг.

Для успішного та оперативного залучення іноземних покупців слід розмістити анонс своїх послуг. У ньому буде корисно вказати держава, з резидентами якого планується налагодити співпрацю. Щоб обзавестися клієнтами в своїй країні, потрібно визначити цікаві для себе галузі, а потім запропонувати послуги з експорту товарів підприємствам, задіяним в них.

Успішні виробники можуть розташовувати власними експортними підрозділами. Їм не цікаво співпрацю з агентом, якому потрібно платити відсоткову винагороду. Проте їх теж можна залучити за допомогою планомірної, але ненав'язливою самореклами. Для цього потрібно зареєструватися в мережі з обраним напрямом експорту, зібрати з міжнародних видань дані зарубіжних імпортерів і розсилати їх потенційно зацікавленим російським фірмам.

Чому важлива перша угода?

Підприємець, який починає з нуля, може домогтися серйозного успіху, уклавши всього одну вигідну угоду. Для цього йому необхідно досконально вивчити область міжнародної торгівлі і переконати контрагентів у своїй надійності.

Цим агент запрацює позитивну репутацію, завдяки якій приверне нових клієнтів і налагодить товарообіг в великих обсягах. Найбільш успішні агенти заробляють достатньо, щоб самостійно закуповувати товар і перепродувати його за кордон за вигідною для себе ціною.

Похожие страницы