Як Почати Будівельний Бізнес в Україні

10_5_2013_16_15_25_5k07qapgq3/

 

Сьогодні величезний ринок будівництва до кінця не заповнений і в ньому об'єктивно існують вільні для ефективної діяльності сектора і ніші.Підприємцю, який думає, як почати будівельний бізнес, належить відповісти на безліч взаємопов'язаних питань.Одних знань будівельних технологій тут недостатньо. Грамотно почати будівельний бізнес можливо при володінні спеціальними та економічними знаннями, а також при умінні якісно організувати виробничі процеси, використовуючи ефективну технологію будівництва.

 

Почати будівельний бізнес можливо у двох основних напрямках:

 
     
  1. придбати вже створену будівельну організацію (фірму), в якій є штат досвідчених фахівців, необхідну обладнання та будівельна техніка;
  2.  
  3. з нуля поступово вибудовувати і розвивати цей прибутковий важкий бізнес.
  4.  
 

Придбання будівельної фірми з ліцензією представляє оптимальний варіант і є основою ефективного будівельного бізнесу, але вимагає значних витрат.При цьому вкрай важливо уважно і докладно вивчити на професійному рівні обов'язковий пакет установчих документів купується будівельної фірми.

 

Раціонально розвинути будівельний бізнес можна з створення фірми, діяльність якої включала б бізнес малоповерхового будівництва, ремонтно-будівельні роботи, невелике виробництво будівельних елементів і матеріалів.При створенні будівельної фірми (ТОВ), орієнтуючись на перспективний бізнес малоповерхового будівництва, буде потрібно підготувати установчі документи та сформувати команду, що включає бригаду робітників будівельних спеціальностей, бухгалтера та юриста.Для забезпечення функціонування фірми будуть потрібні автотракторна і вантажопідйомна техніка, бетономішалки, ручний і електроінструмент, зварювальне обладнання та інВсе це вимагає певних капіталовкладень, проте вдумливо використовуючи можливості орендування та аутсорсингу можна почати будівельний бізнес за відсутності початкового капіталу.

 

Загалом, оцінюючи проблему будівельний бізнес як почати, слід мати на увазі, що орієнтовна рентабельність цього виду бізнесу становить 50 ... 70%.Цей показник у багато разів перевищує показники інших видів підприємницької діяльності.

Возможно, вам понравится
Бізнес в Росії, Україні
Бізнес в Росії, Україні
Як почати бізнес з Оріфлейм? З
Як почати бізнес з Оріфлейм? З
Похожие страницы