Як Почати Квітковий Бізнес в Україні

Як відкрити свій квітковий бізнес

Как открыть свой цветочный бизнес Ваше бажання займатися красивим бізнесом так велике, що, незважаючи на численні складності, ви готові спробувати свої підприємницькі сили і зайнятися продажем квітів?

 

Статистична довідка: націнки на живі квіти одні з найвищих у роздрібній торгівлі - 100-300%, при цьому квітковий бізнес не входить до числа високоприбуткових.Більше того, незважаючи на високі ризики в цій області, конкуренція надзвичайно висока.

 

Ваше бажання займатися красивим бізнесом так велике, що, незважаючи на численні складності, ви готові спробувати свої підприємницькі сили і зайнятися продажем квітів? Ця статися допоможе зрозуміти, чи вигідний квітковий бізнес, які вкладення будуть потрібні на старті і як уникнути поширених помилок.

 

Крок за кроком до процвітаючої торгівлі квітами

 

Английский язык в Ирландии Крок перший: вибираємо місце

 

Перед тим, як відрити свій квітковий бізнес, визначите для себе формат торгівлі - від цього залежить і вибір місця, і стартові вкладення.Так, якщо у ваші цілі входить створення невеликої намети, найкраще орендувати невелике приміщення у вже працюючому квітковому ряду.Так, поруч багато конкурентів, але й місце «підгодоване», з великим клієнтопотік.

 

Якщо ви вирішили відкрити магазин або павільйон, то варто пошукати місце у видаленні від конкурентів. Высшее образование в ШвейцарииВам потрібно приміщення площею 20-50 м ², розташоване у спальному районі або недалеко від бізнес-центрів.Основний критерій вибору - велика пропускна здатність. Подбайте також про те, щоб пішоходам було зручно до вас заходити, а автовласники могли без проблем під'їхати і припаркувати автомобіль.Зручну парковку особливо оцінять жителі Москви та інших великих міст, де гостро стоїть проблема пошуку паркувальних місць.

 

С чего начать бизнес? С желания Крок другий: облаштовуємо торгову точку

 

Ви можете вирахувати, скільки коштує відкрити квітковий бізнес, порахувавши витрати на оренду приміщення, придбання обладнання та закупівлю першої партії квітів і пакувальних матеріалів.На початковому етапі посади постачальника і продавця можете поєднати ви самі.Якщо ж стояти за прилавком - не ваше покликання, доведеться врахувати і витрати на оплату роботи персоналу.

 

Крім стелажів, вітрин та іншої торгової меблів, вашому квіткового магазину буде потрібно холодильник (не обов'язково спеціалізований, підійде і гастрономічний), адже ви маєте справу з дуже ніжним і швидко псується товаром.Дуже бажано обладнати торгову точку кондиціонером.

Возможно, вам понравится
Хочете відкрити свій бізнес в
Хочете відкрити свій бізнес в
Як розпочати свій бізнес без
Як розпочати свій бізнес без
Як почати бізнес в Інтернет
Як почати бізнес в Інтернет
Як відкрити квітковий бізнес в
Як відкрити квітковий бізнес в
Похожие страницы