Заробляй не виходячи з дому: біржа фріланс-послуг Kabanchik.ua

Ще декілька років тому термін «робота вдома» асоціювався хіба що з черговою шахрайською схемою – на кшталт перебирання чорних пластикових кульок від білих. Але розвиток Інтернету вніс свої корективи - зараз вдома працює чимало спеціалістів. Вони називають себе фрілансерами. Для багатьох українців freelance став доступним завдяки спеціалізованому сервісу http://kiev.kabanchik.ua/freelance – найбільш перспективній біржі фрілансу в Україні.

Можливості нової біржі

Кабанчик – так називається сервіс – дає можливість легко розпочати кар’єру як новачкам, які розглядають роботу в Інтернеті як підробіток, так і досвідченим фрілансерам, що повністю працюють на себе. Схема використання сервісу проста:

● реєстрація;

● підтвердження аканту;

● вибір цікавих напрямків роботи;

● заповнення портфоліо та блоку інформації про себе;

● отримання розсилки з новими завданнями;

● ознайомлення з умовами та подача заявок.

В кожній задачі, яку оформлює на біржі замовник, вказана ціна, терміни та вимоги. Тобто фрілансер одразу бачить, скільки він зможе заробити. Сервіс охоплює майже всі популярні напрямки роботи фрілансерів: копірайтинг, розробку сайтів, дизайн, SEO просування, інтернет-маркетинг, контент-менеджмент, розробку мобільних додатків. А ще на біржі можуть шукати завдання перекладачі. Для починаючих фрілансерів підійдуть категорії Пошук інформації, Введення даних, Створення презентацій.

Як це – працювати фрілансером?

Сучасні фрілансер працюють вдома або в коворкінгах – спеціально створених офісах (вони зазвичай працюють по принципу «опенспейс», де створені всі умови для праці спеціалістів. Ті, хто працюють вдома, отримують декілька переваг (ми не беремо до уваги класичні переваги, як-то відсутність начальників та вільний графік):

● безкоштовне робоче місце;

● повний комфорт;

● можливість у будь-яку мить перерватися для відпочинку;

● можливість працювати у зручному одязі;

● можна створити зручні умови – наприклад, увімкнути музику.

Але є кілька недоліків: починаючим фрілансерам важко мотивувати себе, бо дім на перших порах зовсім не асоціюється з атмосферою роботи. А ще дуже важно буває переконати домашніх, що заважати вони не мусять.

Якщо недоліки дуже відчутні, варто працювати в коворкінгу. Ось його переваги:

● робоча атмосфера – як у офісі, тільки без корпоративних правил;

● зручні умови для фрілансерів;

● наявність необхідної оргтехніки;

● можливість відволіктися на каву;

● наявність приватних кабінетів для роботи на самоті;

● можливість завести цінні знайомства з колегами.

Незалежно від обраного місця, варто спробувати себе у фрілансі, щоб відчути справжню незалежність та реалізувати власні амбіції. Робота в Інтернеті через сервіс Kabanchik.ua доступна жителям будь-якого міста України. Варто зареєструватися зараз, бо у перспективі цей сервіс стане найбільшою біржою фрілансу в Україні.

Похожие страницы