Зонування торгової площі английский язык подготовка к ielts

29 августа 2015

Як підвищити продажі дитячих товарів . Зонування торгової площі - наступний спосіб підвищення обсягу продажів. Згідно експертам, достатніми стануть 3 зони: - focus; - Basic; - Special. як відкрити дитячий магазінПервую зону оснащують вітринами, її стіни мають бути по максимуму доступними для очей потенційних покупців. При цьому асортимент в ідеалі буде представлений яскравими, капсульної колекції. До місця припадуть аксесуари. 

На сегодняшний день день знание иностранного языка является обязательным. Если Вы хотите знать английский язык подготовка к ielts, быстрое обучение по самым выгодным ценам за обучение на сегодняшний день.

У другій зоні допустимо менший перегляд. Її слід оснащувати острівним обладнанням. Саме відповідне місце для даної зони - глибинка торгового залу. В асортименті повинні переважати основні моделі колекції. У третій зоні можна обійтися острівним або пристінним обладнанням. Важлива умова - обладнання зони повинно бути доступним для очей потенційних клієнтів, які знаходяться поза торгового об'єкта. У зоні special надайте своїм потенційним покупцям цікаві та привабливі пропозиції. Врахуйте, що брудні, непоказні, неінформативні вітрини будуть відштовхувати людей. Отже, місце вибрано, торговий об'єкт запущений в експлуатацію, оформлення на належному рівні. Зроблено багато. Але цього недостатньо. Будуть потрібні професійні співробітники, у тому числі продавці-консультанти. Професіонали відзначають, що відвідувачі магазинів не терплять низькосортного обслуговування. Їм потрібен комфорт у всьому, у тому числі манірність працівників торгового об'єкта, їх здатність дати ділову пораду, рекомендацію і так далі. У кожному разі перевагу слід віддавати тим працівникам, які відрізнялися професіоналізмом раніше. Ідеальний продавець - це свого роду психолог продажів, який здатний змусити людину зробити покупку навіть у випадку, якщо придбаний товар йому даремний. Не думайте, що таких працівників у нашій країні легко знайти, особливо тих, які відрізняються навичками успішної торгівлі дитячими товарами. У реальності в нашій країні в цьому плані все запущено.

Джерело: http://anglomania.com.ua/podgotovka-k-ielts.html

Похожие страницы