Альтернативний підхід до організації бізнесу

10 июня 2015Хорошим прикладом універсального обладнання є верстат для обробки металу. Лінійку продукції і докладний перелік виготовлених деталей можна скласти вже після його придбання. Крім того, після старту бізнесу можна впровадити нові ідеї, які реалізуються за допомогою цього обладнання. І лише потім можна зайнятися пошуком і залученням клієнтів.

Иммиграция в Словакию - официальный способ заработать достаточное количество денег.


Представники венчурних фондів вважають, що на перший погляд такий підхід здається нелогічним, проте він дає бізнесу одна важлива перевага: гнучкість. Обладнання, за допомогою якого можна виробляти товари широкого профілю, страхує підприємця на випадок різкої зміни кон'юнктури ринку. Якщо сьогодні він виробляє запчастини для легкових машин, то завтра може легко перейти до елементів стрілецької зброї або продукції, що користується короткочасним, але дуже бурхливим попитом.

Представлений верстат є лише одним з багатьох варіантів, універсальне устаткування може мати і абсолютно інший характер. Однак, щоб зрозуміти всі переваги широкопрофільного бізнесу, є сенс розглянути докладніше цей напрямок.

Похожие страницы