Бізнес-ідея: Відновлення номерних знаків

13.06.2016

Переваги бізнес-ідеї: поки ще ринок подібних послуг далекий від насичення. У невеликих містах взагалі може не бути приватних фірм, зайнятих виготовленням дублікатів номерних таблиць.

Приобрести мужские и женские феромоны в Киеве Вы сможете на сайте нашего магазина.

Специфіка відкриття свого бізнесу на відновленні втрачених, зіпсованих, пошкоджених номерних знаків полягає в тому, що даний вид діяльності підлягає ліцензуванню, необхідно отримати дозвіл і сертифікати відповідності на товар. Для цього в МВС надається зразок продукції, що випускається. Так як виготовлення номерних знаків виконується згідно жорстким стандартам, регламентованих ГОСТ, конкурентною перевагою нового гравця можуть стати більш низькі ціни і швидкі терміни виготовлення.

Приміщення
Для розміщення виробництва і устаткування буде потрібно невелике приміщення. Досить близько 35 кв.м. Багато підприємців, які бажають відкрити свій бізнес в цій сфері, підшукують відповідні площі на території СТО, авторинків, АТП, тому що основні клієнти - це автомобілісти, мотоциклісти.

Устаткування
На сьогоднішній день обладнання для випуску дублікатів номерних знаків представлено як імпортними, так і вітчизняними виробниками. Перевагу можна віддати останнім, так як такі лінії вже налаштовані відповідно до державних стандартів, на відміну, наприклад, від китайського обладнання та прес-форм - найбільш доступних за ціною, але потребують адаптації під місцеві вимоги.
Вартість вузлів стартує від 30 000 $ (нові) і від 15 000 у.о. (Б / у).

Персонал
Для обслуговування верстатів потрібно 1-2 оператора (в залежності від кількості замовлень). Якщо відкриття бізнесу відбувається в форматі додаткового джерела доходу на базі СТО, то працює там персонал можна просто навчити нескладним операціям, таким чином, зовсім обійтися без залучення додаткових співробітників. Як правило, зарплата одного оператора невелика зважаючи на простоту технологічного процесу - від 300 $. Функції адміністратора і менеджера по роботі з клієнтами бере на себе найчастіше власник бізнесу. Всі інші процеси бажано віддати на аутсортінговое обслуговування.


Реклама і просування послуг
Найкращою рекламою в даному бізнесі є «сарафанне радіо», коли про швидкі терміни виготовлення номерних знаків за доступною вартості потенційні замовники дізнаються від своїх знайомих. Також ефективно розміщення інформації в Інтернеті, при наявності вільних грошових коштів - створення невеликого сайту. Але основний секрет успіху бізнесу - вдале місце розташування виробництва.

Матеріали і собівартість виготовлення дублікатів номерних знаків
До основних видаткових матеріалів відносяться металеві пластини, світловідбиваючі фарби різних кольорів. Постачати все це можуть ті ж підприємства, які займаються продажем устаткування для виготовлення номерних знаків.

Собівартість готового дубліката становить близько 12-15 $. При цьому ціна реалізації - від 30 дол. / Шт. і від 45 $ за комплект.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 40%.

Терміни окупності бізнес-ідеї прямо пропорційні кількості замовлень. Відзначимо ще раз, що згідно з новим законодавством, дублікати номерних знаків можна замовляти у приватних фірм, тепер клієнтам не потрібно стояти в чергах в ГИБДД, оформляти великий перелік документів на відновлення, проходити безліч бюрократичних процедур і узгоджень. Отримати новий номерний знак тепер можна просто і швидко. З огляду на високу потребу і велике число потенційних замовників, виготовлення дублікатів - прибутковий і актуальний бізнес в рамках невисокою конкуренції.

Похожие страницы