Бізнес Відкрити Своє Справа

Свій ковальський бізнес за 30 днів

 

Вітаю Вас, шановний відвідувач! Здравствуйте друзі!

У наш час навряд чи когось здивуєш бажанням відкрити свій бізнес.Комусь набридло працювати на дядька, когось напружує постійна обязалівка.

Далі я опишу причини і шлях, по якому я прийшов до відкриттю свого бізнесу. Я впевнений, що у багатьох підприємців є своя, не менш цікава, історія.Тепер, звичайно у мене є свій бізнес, я сам господар свого часу, але я дуже довго до цього йшов! Тому тим з вас, хто мріє відкрити свою справу, моє керівництво, під назвою "Свій ковальський бізнес за 30 днів", буде дуже корисно.

Після служби в Радянській Армії, це було в дев'яності роки, я поїхав до Сибіру, ​​на північ Іркутської області.Влаштувався на роботу, в Бамовська організацію, простим транспортним робітником.Описую це, щоб Ви зрозуміли мій мотив працювати на себе. Ми робили авто-дорогу через тайгу, копали ями для огороджувальних стовпів (тоді вручну, взимку, в гірському грунті), відсипали, рівняли, укладали дренажні труби.І ось йдеш так від однієї ямки до іншої, в якій горить багаття, щоб грунт розтанув, і думаєш - невже так все життя пройде, з ломиком і лопатою, взимку на морозі в 30-40 градусів, а влітку на спеці в 30-40 градусів! І тоді я зрозумів, що треба щось міняти, але не знав з чого почати.Як і більшість починав з торгівлі. Чим тільки не торгував, і ваучерами, і горілкою, і спиртом Роял (читачі постарше знають що це) і чорною ікрою!... Потім переїхавши в центральну Росію занурився в торгівлю будматеріалами.Купив готове ТОВ, найняв бухгалтера, офісу тоді у мене не було. Це 97-2001 роки. Взяв довідник будівельних організацій міста та області, обдзвонював, у виробників дізнавався ціни на будматеріали, а потенційним покупцям пропонував зі своєю націнкою з доставкою на об'єкт. З'явилися постійні клієнти. В основному спеціалізувався на доставці сипучих матеріалів (керамзит, щебінь, пісок, цегла і т.д.) на будови міста і приватним особам. Це тривало близько двох років.У один із днів до мене підходить начальник дільниці, на одному з будівництв, і питає чи не займаюся я поставками металевих дверей для лифтерском кімнат.Не довго думаючи, я запитав розміри дверей, які вимоги пред'являються до них і погодився поставити їм двері.Приїхавши додому відкрив газету з рекламними оголошеннями, вибрав найдешевших виробників, наценіл їх двері і запропонував цьому начальнику ділянки.Перші п'ять дверей я перекупив, але коли мені надійшло замовлення на 19 таких-же дверей, я вирішив взяти на роботу двох зварювальників і зробити ці двері самому.Купив зварювальний апарат, болгарку, матеріал для виготовлення (добре, що замовники перерахували передоплату за двері), домовився з приміщенням в цьому-ж будинку, де треба встановити ці двері, безкоштовно! Щоб не привозити їх з мого цеху, який знаходиться не близько (але у мене його тоді й не було)!  

Так починався мій бізнес, який працює і донині.Тільки тепер моя фірма займається виробництвом не так металевих дверей, двері відійшли на другий план (за ціною, з китайцями конкурувати важко), а на першому плані виробництво кованих виробів і елементів.

Возможно, вам понравится
Як відкрити свій бізнес? 3
Як відкрити свій бізнес? 3
Як відкрити свій бізнес, почати
Як відкрити свій бізнес, почати
Похожие страницы