Чи можна відразу оформити кредит в декількох банках

8 августа 2016При спробі отримати кілька кредитів в різних банках Ви можете зіткнутися з певними труднощами. Банки перевірять клієнта не тільки за борговими зобов'язаннями, але і по кількості фактів обігу в інші банки. Один з етапів перевірки клієнта - направлення запиту до БКІ (бюро кредитних історій). Банки у відповіді з БКІ на свій запит отримують інформацію про період і кількості запитаних відомостей по даному позичальнику.

Чи можна відразу оформити кредит в декількох банках

Чимось підозрілим банки не вважають звернення клієнта в різні кредитні організації. Клієнт має право вибрати найбільш прийнятні умови кредитування та практика поводження в різні банки є природною. Звертатися в банки, проте, потрібно розумно. Нерозумне і часте звертання може привести до відмови в кредиті. На кількість запитів чіткі межі не встановлені, але можуть виникнути непотрібні запитання при частих зверненнях.

Навіщо потрібна інформація про кредити в інших банках?

Знання банком кількості кредитів у позичальника дозволяє оцінити співвідношення його платежів за наявними кредитами і доходу, а також провести оцінку боргового навантаження. Для клієнта, який має гарну платіжної здатністю, і його доходи дозволяють взяти додатковий кредит, банки в будь-якому випадку підуть на зустріч. Додатковим плюсом в отриманні кредиту можуть стати наявність позик в інших банках і позитивна кредитна історія по ним. Банки також виробляють моделювання структури наявних у позичальника кредитів. Прикладом може служити автокредитування, коли подається заявка на автокредитування при наявності декількох непогашених подібних кредитів. Така дія вважають розвитком бізнесу з різних перевезень, яке підлягає розгляду як умови для середнього та малого бізнесу. При такій ситуації в отриманні кредиту відмовлять.

Це цікаво: читайте наші інші статті про кредитування - «Чи можна взяти кредит безробітним» і «Кредит за годину - аналіз можливості отримання«.

Допустимим вважається такий випадок, коли у клієнта є всього по одному типу кредитів у декількох або одному банку, наприклад: іпотека, споживчий кредит, кредитна карта, автокредит. Завдяки можливості замовлення кредитної картки через мережу інтернету, її замовлення стає не такою вже проблемою.

Зарабатываем на социальных сетях и получаем много денег при этом не выходя из дома.


Чи є можливість приховати інформацію про наявні кредити від банків?

При оформленні письмової заявки на кредит клієнт дає згоду на складання та направлення запиту в БКІ. Будь-яке бажання приховати погану кредитну історію або іншу важливу інформацію банки розцінюють як відмову клієнта від необхідної процедури надання всієї необхідної інформації. Відмова клієнта в наданні банку кредитної історії розцінюється вкрай підозріло, хоча може і не стати причиною у відмові видачі кредиту. Не повідомляти про кредити в БКІ - простіший спосіб приховування інформації. Згода на передачу своїх даних в БКІ позичальник дає підписом в графі проти мовця про це пункту кредитного договору. Підписання багатьма клієнтами тексту кредитного договору часто відбувається чисто на автоматі. До цього призводить ту обставину, що позичальник ставить свій підпис на декількох документах відразу, а вони складені в двох примірниках.

Практично неможливо дізнатися наявність кредитів у кредитується, якщо даних немає в базі БКІ та до відома співробітників банку клієнт ставити не поспішає. Банк може з'ясувати наявність інших кредитом за допомогою телефонного опитування контактних осіб, які в обов'язковому порядку зазначаються під час складання договору кредитування. Прикладом може послужити розмова по домашньому телефону, коли близькі родичі поділяться такою інформацією з співробітником банку.

Рішення про те, чи варто розповісти або приховати про наявні кредити в інших банках приймає сам позичальник. Перш ніж брати на себе відповідальність за кількома кредитами в різних банках одночасно, слід спочатку оцінювати свої фінансові можливості.

Похожие страницы