Шафран: вирощування та продаж

29 ноября 2015


Ще в давнину спеціям надавали більшого значення, ніж будь-якому дорогоцінному металу. Практично спеції служили ідеальної валютою, якою можна було оплатити будь-який товар. Попит на спеції високий і в наш час. Складно уявити собі ресторан або інший аналогічний пункт громадського харчування, в якому б головний кухар готував свої кулінарні шедеври без спецій. ШафранВ даній статті ми розглянемо перспективність ідеї, яка пов'язана з вирощуванням спецій з метою подальшого продажу. Відзначимо, що такий бізнес пов'язаний з великими поточними витратами, які пов'язані з вирощуванням, транспортуванням і зберіганням спеції.

Услугами профессионального бухгалтера Вы можете воспользоваться на сайте: bugalter.kiev.ua, цены на услуги Вас приятно удивят.

Сьогодні даний бізнес сміливо можна назвати «дорогим». Як показала практика, найдорожчою спецією в плані вирощування є шафран, але якщо порівняти витрати з ціною цієї спеції при збуті, то стає зрозуміло, що справа досить прибуткова. Однак, як і в інших починаннях, отримати стабільний і високий дохід без теоретичних знань і практичних умінь нереально. Тобто вирощування шафрану як бізнес має свої нюанси. Незайвим буде відзначити плюси і недоліки бізнес ідеї. Як ми зазначали вище, шафран по реалізаційною вартістю перевершує всі спеції на планеті. На його основі виробляють афродизіаки, а також ряд лікарських препаратів. Іноді шафран іменують «червоним золотом». Увага! Виростити цю спецію без крокусу неможливо, квіти якого після перетирання дає людям найдорожчу спецію. Щоб отримати 1 кг шафрану потрібно приблизно 70000 подібних кольорів. Сьогодні оптова ціна 1 кг цієї диво-приправи коливається від 0,45 до 0700 доларів. Якщо ви задумаєте отримувати елітну спецію, то вам слід звернути увагу на грецький шафран, якщо ж вашою метою буде отримання найбільш доступною спеції, тоді для вас буде представляти інтерес іранський шафран. Квіти крокусу - це не тільки джерело спеції, але і посадковий матеріал. Відзначимо, що шафран є багаторічною культурою, що також потрібно буде враховувати при обробітку цієї рослини.

Похожие страницы