Відкрити Бізнес Чай Кава

Як відкрити чайний магазин або бутік

чайная лавка - фотоКупівля чаю, як правило, відноситься до незапланованої заздалегідь.Яскраво розцяцьковані баночками і коробочками різних форм і забарвлень вітрини привертають увагу відвідувачів магазину, бажаючих визначитися з придбанням подарунків і сувенірів.А тому, відкриття чайної лавки є досить прибутковим бізнесом.

 

Особливо це стосується передсвяткових і святкових днів.Інтелігентна, в більшості своїй, цільова група покупців забезпечить приємну доброзичливу атмосферу вашого магазину.

 

Переваги цього бізнесу в тому, що потреба в чаї постійна, попит на вагові, якісні сорти чаю ростуть, продукцію зручно зберігати і вартість входження в бізнес, не висока.

 

Будь-яка людина, який обрав для себе шлях підприємництва, зобов'язаний юридично зареєструвати свій бізнес в податковому органі.

 

чайный бутик в торговом центре - фотоЩоб полегшити собі працю, можна відгукнутися на одну з пропозицій юридичних фірм-посередників.Правда, це обійдеться трохи дорожче самостійної реєстрації.

 

Вибір приміщення

 

Успіх будь-якого магазину залежить, насамперед, від його місця розташування та створення комфортної для відвідувачів внутрішньої обстановки.Тому вибір приміщення є основоположним кроком у відкритті чайного справи.Тут теж існують свої правила.

 

чайный бутик - фотоперше, площа приміщення не повинна бути менше 10м.Зважаючи на невеликі розміри знайти його досить складно, а тому незайвим буде звернутися в агентство нерухомості.

 

Друга важлива умова - вільний для відвідувачів прохід.І найголовніше - жваве місце.

 

Місце має бути дуже прохідним.Покупку чаю спеціально ніхто не планує. Це товар імпульсного попиту. Людина проходячи повз, бачить красиву вітрину і купує чай.

 

Чайні бутики розташовуються в торгових центрах та центральних вулицях з високим трафіком.Формати магазинів можуть бути: острівці в торговельних центрах, чайні бутіки, кафе.

Возможно, вам понравится
Створити свій бізнес в службі
Створити свій бізнес в службі
Як відкрити квітковий бізнес
Як відкрити квітковий бізнес
Похожие страницы