Відкрити Бізнес Фастфуд

Бізнес ідея: як відкрити мобільний фастфуд?

Для сучасної людини брак часу - звичайне явище.Заощадити зайву годину люди прагнуть навіть на обіді, і тут дуже затребуваним виявляється фастфуд.Разом із звичайними, стаціонарними ресторанами швидкого харчування більшої популярності набувають мобільні закусочні ...

 

Актуальність бізнесу «на колесах» полягає в можливості миттєво реагувати на зміну попиту і місця розташування торгової точки.Крім того, подібна комерційна діяльність є швидкоокупне бізнес ідеєю, що, безсумнівно, вкрай важливо в сьогоднішніх економічних умовах.

  Бизнес идея: как открыть мобильный фастфуд?., сайт: /  

Бізнес-ідея цікава також через невисокі капіталовкладень.

 

Основна сума - на придбання б / у автокрамниці - близько 10 тисяч доларів, плюс до 2 тисяч на оформлення документів і закупівлі продуктів.

 

Зверніть увагу: оскільки мобільний фастфуд, в першу чергу, є транспортним засобом, не уникнути врегулювання питань з ДАІ (права відповідної категорії, страховка, техогляд).

 

З іншого боку, якщо ми збираємося годувати людей, потрібні дозвіл санепідемстанції, чіткий асортимент і касовий апарат.

 

Крім цього обов'язково варто врахувати ще один аспект: торгова точка повинна «вписуватися» в архітектуру міста, не псувати вигляд вулиць, тому не обійтися без дозволу міської органів влади.

 

Необхідне обладнання для мобільного закусочної спочатку можна придбати вітчизняне.

 

Суперечки немає, що, наприклад, німецьке або італійське, надійніше і прослужить довше, але на перших порах для нас важливо не витрачати зайвих грошей, набагато важливіше вкласти кошти в розкрутку.

 

Для лавки фастфуду знадобляться плита для шаурми і хот-догів, мікрохвильовка, обробний стіл, холодильник, кавоварка.Решта - за смаком і виникають потребам.

-  
Сподобалася стаття? Поділіться з іншими! Спасибо :)
Возможно, вам понравится
Як відкрити свій бізнес
Як відкрити свій бізнес
Свій малий бізнес. Як відкрити
Свій малий бізнес. Як відкрити
Похожие страницы