Відкрити Бізнес на Кіпрі

Особистий досвід: апартаменти в Лімассолі

Артем довго mečtal Відкрийте бізнес на Кіпрі.Для цих цілей потрібна була і квартира - якась «база» на острові, без якої управляти компанією було б складно.Про свій досвід пошуку і використання апартаментів він розповів читачам.

 

ДОСЬЄ

 

Покупець: Артем з Москви

 

Ріелтор: CONTRUST ESTATE

 

Регіон: Кіпр, Лімассол

 

Об'єкт: квартира з трьома спальнями, площею 150 «квадратів»

 

Операція: покупка на первинному ринку, 2007 рік

 

Ціна: € 200 тис.

 

* У росіян на Кіпрі завжди є багато спільних інтересів.Наприклад, ми з сусідами об'єднувалися і разом обговорювали питання експлуатації нашого будинку з керуючою компанією.
* У Айя-напе наймачів можна знайти тільки влітку, в Лімассолі - завжди.За цим же параметром Лімассол виграє у Пафосу.  
* Нові квартири на Кіпрі здаються в експлуатацію повністю з обробкою, з усією сантехнікою, з кухнею, вбудованими шафами і кондиціонерами.

 

Панорама Лимассола - Артем, чому ви вирішуєте саме купити нерухомість на Кіпрі?  
- По-перше, їздили відпочивати на острів, добре знали і любили цю країну.По-друге, в 2007 році у нас виникла ідея (яка зараз реалізувалася) відкрити свій бізнес на Кіпрі.А для успішного управління компанією, безумовно, потрібна «база» на острові.І Кіпр - це не яка-небудь Домінікана, з Москви туди можна дістатися за кілька годин.А якщо ти збираєшся часто бувати за кордоном і вести там справи, то транспортна доступність дуже важлива.

 

- Нещодавно я сама побувала на Кіпрі. Перше, що кидається в очі, - це велика кількість росіян, відпочиваючих і працюючих на острові.Всюди чути російську мову, в магазинах, ресторанах, готелях тебе всі розуміють ... Вам подобається, що навколо повно ваших співвітчизників?  
- Знаєте, багато людей, коли вибираються у відпустку, прагнуть потрапити в місця, де росіян дуже мало.Наприклад, ми нещодавно відпочивали на зовсім невідомому в нас у країні гірськолижному курорті.Випадково зіткнулися з однією російською парою. І мені здалося, що вони були незадоволені: мовляв, і сюди вже російські добралися ... В принципі, такий підхід до відпочинку зрозуміти можна.Багатьом хочеться на кілька тижнів змінити обстановку, зануритися в нове середовище.

Похожие страницы