Відкрити Бізнес по Виготовленню Візиток

Виготовлення етикеток, наклейок, візиток, дипломів

изготовление визиток, открыток и приглашенийВиготовлення вітражних наклейок

 

Ми розглянемо цікаву ідею домашнього бізнесу з мінімальними вкладеннями з виготовлення своїми руками та продажу багаторазових вітражних силіконових наклейок різної тематики.

 

Це наклейки, які виготовляються з рідкої силіконової маси різних кольорів, яка після застигання клеїться на будь-яку гладку поверхню.У будь-який момент наклейки можуть бути легко відірвані від поверхні і переклеєні.

 

В склад керівництва, крім опису технології виготовлення наклейок, входить 20 фото, на яких зображений, як сам покрокова процес роботи з виготовлення вітражних наклейок, так і вже готовий результат + бонусне міні-посібник з виготовлення оригінальних виробів із силіконової фарби .

 

Виготовлення візиток, листівок і запрошень

 

Пропонуємо 3 Унікальні програми від DATA BECKER для виготовлення візиток, рекламних карток, листівок і запрошень!

 

Ви зможете відкрити свій вигідний домашній бізнес з нуля по самостійному виготовленню і друку візиток і рекламних карток, листівок і запрошень ручної роботи.

 

На дисках представлені тисячі готових зразків і шаблонів, зручний текстовий редактор і приємний інтерфейс.

 

Виготовлення фамільних дипломів

 

В нашому провінційному місті 80 тисяч жителів, в місяць у мене, в середньому, 50 замовлень.А це 45 тисяч рублів. Це не робота, фамільні дипломи - моє хобі.

 

До речі, ціни на фамільні дипломи варіюються від 800 до 9000 рублів. Ціна залежить від формату, матеріалу, на якому виготовлений фамільний диплом і рамки зі склом, в який він вставляється.

 

Пропоную покрокову (від А до Я) технологію з виготовлення фамільних дипломів.Це справжнісінький домашній бізнес своїми руками з мінімальними вкладеннями і максимальним рівнем свого доходу!

 

На нашому сайті Ви знайдете ще багато цікавих ідей домашнього бізнесу і технологій народних умільців.Дивіться перелік в лівій колонці розділу "НАВІГАЦІЯ".

 

Михайло Яковлєв: "За 5 років роботи в мережі я відібрав кілька тисяч РЕАЛЬНО ПРАЦЮЮТЬ технологій та ідей домашнього бізнесу... "

Похожие страницы