Відкрити Бізнес Виробництво

Дата: 27.03.2015

Как открыть свое производство Виробнича діяльність залучає вас сильніше, ніж комерційна?

 

Енциклопедична довідка: виробництво - виготовлення продуктів харчування, медикаментів, товарів народного споживання та іншій продукції не для особистих потреб, а для продажу (обміну).

 

Виробнича діяльність залучає вас сильніше, ніж комерційна? Ця стаття допоможе дізнатися більше про те, як відкрити своє виробництво і на що звернути увагу на первинному етапі.

 

Крок за кроком до безперебійного виробництва затребуваної продукції

 

Крок перший: вибираємо спеціалізацію

 

Особенности бизнеса в ЯпонииПочинати виробництво доцільно з вузької спеціалізації.По-перше, це допоможе скоротити стартові вкладення, а по-друге, дозволить зосередитися на вдосконаленні технологічного процесу, випускати високоякісну продукцію і таким чином завоювати репутацію на ринку.Варіантів спеціалізацій безліч: від виробництва пельменів до випуску пластикових вікон або тротуарної плитки.Враховуйте, що деякі види виробничої діяльності підлягають ліцензуванню.

 

Крок другий: формуємо юридичну та матеріальну базу

 

Бизнес во ВьетнамеЗалежно від спеціалізації та обсягів майбутнього виробництва ви можете діяти як ІП або зареєструвати юридичну особу.Останній варіант - оптимальне рішення для середнього чи великого виробничого підприємства.Точно відповісти на питання, скільки коштує відкрити провадження, ви зможете самі, якщо прорахуєте основні статті витрат:

 

- реєстрація компанії;

 

- придбання або оренда приміщення;

 

- придбання або оренда обладнання;

 

- наймання персоналу і виплата заробітної плати на першому етапі, коли немає стабільного прибутку;

 

- реклама.

 

Наприклад, ви вирішили робити пластикові вікна.Вам знадобляться:

 

- Виробниче приміщення

 

Фондовый рынок для начинающихПросторий цех площею 250-400 кв.метрів. Необхідно подбати про хороше освітлення і вентиляції.Оптимальна температура в цеху - +18 ° С незалежно від пори року (порушення температурного режиму спричинить складності при зварюванні пластика).Ворота в цех повинні бути достатньо широкими, що забезпечують зручну завантаження готової продукції і вивантаження сировини.

 

- Складське приміщення

 

Для зберігання комплектуючих, фурнітури та готової продукції потрібно сухе, провітрюване і добре теплоізольоване закрите приміщення під склад.

Возможно, вам понравится
Бізнес-ідея Виробництво паркету
Бізнес-ідея Виробництво паркету
Як відкрити свій бізнес
Як відкрити свій бізнес
Похожие страницы