Відкрити Бізнес з вантажоперевезення

Як відкрити фірму з вантажоперевезень

Как открыть фирму по грузоперевозкам  
Ідеї для бізнесу -> Торгівля, послуги, транспорт
 

Ідея організації власної фірми займається вантажоперевезеннями або приватної транспортної компанії користується великою популярністю у тих, хто вирішив почати сво е справу. Транспортний бізнес цікавий і привабливий тим, що вимагає незначних фінансових вкладень (одну - дві машини може купити навіть той, хто не має значними коштами), простий в створенні і приносить стабільний дохід своєму власнику.

 

Згідно зі статистичними даними, тільки в Москві щорічний обсяг вантажоперевезень становить понад 80 млрд.рублів. Сорок відсотків цього ринку належить великим компаніям-гравцям, інша частина - невеликим фірмам і приватним підприємцям.

 

Багато учасників ринку вантажоперевезень починали все з однієї машини - "Газелі" чи хури, знайомилися з посередниками-диспетчерами і поступово будували свій бізнес.

 

Організація приватної фірми з вантажоперевезень

 

Руководство как составить бизнес планВ даний час в більшості міст досить багато транспортних агентств, але обсяг вантажоперевезень дуже великий, тому увійти в ринок можна досить успішно, за умови ретельно спланованої стратегії і тактики ведення цього бізнесу.Всі майбутні кроки з організації та ведення бізнесу необхідно пропрацювати в бізнес плані майбутньої транспортної фірми.

 

Бізнес-план транспортної фірми повинен включати в себе: визначення мети створення бізнесу і його концепцію, стратегію маркетингу і збуту, організаційну частину і фінансові розрахунки.

 

Визначення мети та концепції фірми передбачає опис створення і розвитку компанії, її розміри, види послуг, що надаються, автопарк (який транспорт і в якій кількості).

 

Пошук замовлень.

 

Невеликі компанії, які надають послуги з вантажоперевезень, часто користуються послугами декількох диспетчерських служб, щоб виключити простої автопарку.Більшість посередників з перевізників беруть 10% від вартості замовлення.

 

Створювати власну диспетчерську службу має сенс при наявності серйозного автопарку, наприклад, з 30-45 машин.У цьому випадку бажано побудувати і власну автобазу з ремонтною базою.

 

Персонал.

 

Транспортна компанія може пропонувати не тільки послуги надання вантажного транспорту, а й надавати комплексні послуги, що включають упаковку вантажу, завантаження, перевезення, вивантаження і розпаковування.Тому в штаті, крім водіїв, можуть бути і вантажники.


http://www.infodez.ru/
Похожие страницы